Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:28:12

Oo w końcu wątek Trójmiasta :D Z chęcią z Wami bym się spotkała :D Tylko że ja w Gdańsku albo w Sopocie będę dop. od Października :) może wtedy też będziecie chciały się spotkać? ;)

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:31:07

w październiku bedzie napewno swap, poniewaz pewnie pojawi sie ogolnopolski dzien wymiany bezgotowkowej. jezeli zawitacie do Sopotu, bede sie cieszyc:) impreza tam juz zaplanowana, na innych portlach rozpowszechniona.

tez ja de z Gdyni, wiec to nie moze byc wymowka zey sie nie pojawic:P jezdzi skm, ska:)

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:37:03

no to może jak betulek pisze spotkajmy się w gdańsku a potem na tym ogólnopolskim ..bo ja widze ze to i tak bedzie bardzo kameralnie skoro tak mało osób jest chętnych ...

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:37:06

Oo :) To super :D a kiedy i gdzie to bedzie dokładnie? :D
Wgl to mało tu dziewczyn z 3miasia ;p

zweryfikowana
Posty: 1.270
Ostrzeżenia: 1/5

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:38:45

Ja byłabym chętna na te w Gdańsku, ale tak na początku sierpnia. ;) Co o tym sądzicie?

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:39:26

ostatnio ten ogolnopolski byl chyba na poczatku pazdziernika.

Swap i tak sie odbedzie, wiec to od Was zalezy czy sie na nim pojawicie czy nie) ja zmuszac nie bede:)
ktora bedzie chciala sie pojawic na swapie - przyjdzie, ktora bedzie chciala do krugera - przyjdzie. dla chcego nic trudnego:)

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:40:24

połowa sierpnia padła tam data gdzieś ok 15 sierpnia i mi ta by pasowala:)

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:40:58

jestem zainteresowana spotkaniem w Gdansku,tylko kiedy i gdzie???

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:40:58

dobra, ja się piszę na to. ;p

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:41:16

Ja myślę że to żaden problem co za różnica czy w Gdańsku Sopocie czy w Gdyni :D przecież są skm'ki ;)

zweryfikowana
Posty: 1.270
Ostrzeżenia: 1/5

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:41:47

no mi niestety pasuje tylko poczatek sierpnia

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:41:54

ja bym tylko prosila osoby, ktore chca sie pojawic na swapie, zeby do mnie napisaly na privie ze beda:)

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:42:34

Cytat
yvette_et
ostatnio ten ogolnopolski byl chyba na poczatku pazdziernika.

Swap i tak sie odbedzie, wiec to od Was zalezy czy sie na nim pojawicie czy nie) ja zmuszac nie bede:)
ktora bedzie chciala sie pojawic na swapie - przyjdzie, ktora bedzie chciala do krugera - przyjdzie. dla chcego nic trudnego:)

no tak ale to też bardziej chodzi o taki zlot początkiem idei było spotkac się na ploteczkach od tak po prostu...na ciacho czy kawkę czy na jakąś imprezkę moze to by wypaliło bo czesto te wymianki nie wypalają

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:54:59

do tej pory, kazda z 9 edycji swap'a jak organizowalam, wypalala:) czasembylo 10 dziewczyn, czasem 40. nikt nie narzekal. Szafiarki jednak tylko "niewypalaly" - z innych portafli, stylio, mmtrojmiasto, fb, nawet nk bylo sporo osob.

ale jak juz pisalam wczesniej nikogo zmuszac ne bede - nie chcesz swapa, chcesz kawke i ciacho to Kruger zaprasza, chcesz poznac nowe osoby, milosniczki ciuchow i przy okazji odswiezyc swoja szafe? Immersion przed Toba otwiera swoje drzwi:)

zlot trojmiejskich szafowiczek ;)

26 lip 2010 - 11:55:45

ja niestety nie dolacze do Was w tym terminie:-(
Szkoda bo bym chciala.
Bede akurat kilka dni po slubie wiec raczej odpada

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Coke Live Music Festival