Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sonisphere Festival!

17 cze 2010 - 17:26:02

Uff... Dopiero wróciłam.. Najlepszy dzień w moim życiu...
Był ktoś? Jak wrażenia?

zweryfikowana
Posty: 638
Ostrzeżenia: 4/5

Sonisphere Festival!

17 cze 2010 - 17:29:57

moi znajomi byli wczoraj, mowili ze beznadzieja

Sonisphere Festival!

17 cze 2010 - 17:31:31

a co to? :p bo ja ni wim :p

Sonisphere Festival!

17 cze 2010 - 17:34:18

odemnie bylo kilku znajomch :D ale wwsumie jeszcze relacji nie slyszalaam :)

Sonisphere Festival!

17 cze 2010 - 17:59:15

Cytat
kaam_
a co to? :p bo ja ni wim :p
Najgenialniejszy koncert w Polsce!:D Metallica,Slayer, Anthrax, Megadeth! No i behemoth ale to porażka była ( koleś krzyczy "Boga nie ma.... Jest człowiek" i liczy na krzyk a tu cichutko jak makiem zasiał xD).. Atmosfera była cudowna.. Na "nothing else matters" płakałam ze wzruszenia. Na Slayerze ciary po ciele, pogo było genialny, fala to samo. Anthrax? Jaki kontakt z publicznością! Megadeth? Hmmm..muzyka cudowna...

Sonisphere Festival!

17 cze 2010 - 18:10:07

Moi znajomi też byli, mnie jednak nie kręci taka muzyka:)

Sonisphere Festival!

17 cze 2010 - 18:12:23

aaaaa....! zazdroszcze tym co byli strasznie! ja niestety nie miałam możliwości choć bardzo chciałam...jednak z relacji znajomych słyszałam, że było genialnie. Metallica w szczególności pokazała na co ich stać..jak zawsze;) jedynie behemoth podobno wypadł dość średnio...i przynajmniej moim znajomym nie przypadł do gustu.

Sonisphere Festival!

17 cze 2010 - 18:15:43

Kocham Metallikę, ale niestety zabrakło mnie tam.. strasznie żałuje, bo słucham ich odkąd miałam ok 8 lat. Chciałabym ich zobaczyć na żywo w akcji;(

Sonisphere Festival!

17 cze 2010 - 18:17:49

Cytat
PannaHatifnat
aaaaa....! zazdroszcze tym co byli strasznie! ja niestety nie miałam możliwości choć bardzo chciałam...jednak z relacji znajomych słyszałam, że było genialnie. Metallica w szczególności pokazała na co ich stać..jak zawsze;) jedynie behemoth podobno wypadł dość średnio...i przynajmniej moim znajomym nie przypadł do gustu.
Behemoth to ogólnie taka zwykła rąbanka. Koleś gra 4 riffy , drugi raz na jakiś czas wydrze mordę <przepraszam, ale nie umiem tego inaczej określić> i ludzie nazywają to muzyką... Jak dla mnie to to taka żałość była przy innych zespołach xd
Był jeszcze tour bus na którym grał Frontside ale... mimo, że lubię ten zespół- kompletnie się nie popisali
Cytat
suchy-piach
Kocham Metallikę, ale niestety zabrakło mnie tam.. strasznie żałuje, bo słucham ich odkąd miałam ok 8 lat. Chciałabym ich zobaczyć na żywo w akcji;(
Metallica będzie niedługo grała xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-17 20:56 przez Straszna_Ola_w.

Sonisphere Festival!

18 cze 2010 - 12:58:58

Byłam w takim miejscu, gdzie ludzie stali jak kołki i tylko od czasu do czasu poruszyli głowami :( A bliżej sceny to nic widać nie było. Słońce tak dopiekało, że się spiekłam jakbym 30 godzin na solarium siedziała:
-Ło, gdzie się tak opaliłaś
-No wiesz, na Mtallice
Haha :) Genialnie było. Behemoth i jego wezwanie "zróbcie pier.dolony hałas", a tu cisza. Oczywiście Metallica wgniotła całą reszte "big four" w ziemie, ale oni też byli wyśmienici. Tylko odniosłam wrażenie, że Megadeth nie ma ochoty grać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co uwazacie? KURTECZKA OD BERSHKI