Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny :)
Jestem jednym z głównych organizatorów koncertu charytatywnego „Mocne Brzmienia dla Powodzian” : ) Organizator: stowarzyszenie "Centrum Wspierania Rozwoju Inicjatyw Społecznych i Przeciwdziałania Patologiom AGAPE, którego jestem prezesem :)
Na koncerciku zagrają: Sherion, Arondight, Marcelle Spirit, Ruthefort oraz Amiti. W skład zespołów wchodzą zazwyczaj ciacha płci męskiej :D Oczywiście będę tam również ja hi hi ;P :D Wszystkie zespoły zagrają oczywiście charytatywnie. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek18.06 w klubie „Pod Palmą” w Rzeszowie, start godzina 18.00. Dołączam plakat, na którym szczegóły dotyczące tej imprezy :)
Zapraszam Was bardzo serdecznie na ten koncercik, wstęp --> 10zł, ale chyba warto aby posłuchać dobrej muzyki, wypić piwko w świetnym towarzystwie oraz oczywiście wesprzeć szczytny cel ;D Zatem zbieraj ekipę i czekamy na Was w piątek o 18.00 „Pod Palmą”!
Liczę na Szafiarki lubujące się w takiej muzyce, jak również pozytywnie zakręcone osoby z okolic Rzeszowa :) Oczywiście jak ktoś zechce przyjechać z drugiego końca Polski serdecznie zapraszam! :) Jeśli popierasz moją akcję i chcesz pomóc mi w informowaniu ludzi o tym koncercie, wysyłaj znajomym, którzy mogą być zainteresowani zdjęcie plakatu, wyrażam zgodę na skopiowanie go, bądź tylko pomóż aby do piątku wątek nie "umarł" ;) Z góry bardzo gorąco dziękuję za wsparcie! : ) Kosztowało nas to wiele pracy i zachodu, dlatego bardzo zależy nam aby było obecnych jak najwięcej osób!

RAZ JESZCZE GORĄCO ZAPRASZAM!!!
POZDRAWIAM CIEPLUTKO : )





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-15 23:31 przez stregunia.

Podbijam:)
Szkoda,że to tak daleko ode mnie,na pewno bym się zjawiła.

Może być ciekawie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-17 01:27 przez kastaf.

Pieknie!...no właśnie, Rzeszów daleko, ale niech Rzeszów się stawi:)

Tak jest!
Opole się stawi, w niewielkim składzie,
ale reprezentacja będzie na pewno.
Gratuluje pomysłu.
Ach... a potem kierunek Bieszczady Ihaa!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-17 02:07 przez Ssensi.

Lubię mocniejszą muzę:) mam to chyba po ojcu;P
Szkoda,że mnie tam nie będzie.

Szkoda, ze i mnie tam nie będzie:/ szlachetny cel, a i koncert na pewno będzie extra, jak cała mocniejsza muza:)

A ja zapraszam do Tarnowa- w najbliższy wtorek od godz.19 na Rynku koncerty coverowych utworów takich zespołów jak Dżem, Myslovitz, Mettalica, AC/DC.. Wstęp 15 zł, nazwa imprezy "Rockowe granie dla powodzian" ;)

Wrzuciłam sobie do MySpaca te nazwy... całkiem przyjemne granie...
Najbardziej do gustu przypadł mi Arondight.
Fajna akcja, gdyby było trochę bliżej pewnie bym się zjawiła :)

Cytat
ecri16
A ja zapraszam do Tarnowa- w najbliższy wtorek od godz.19 na Rynku koncerty coverowych utworów takich zespołów jak Dżem, Myslovitz, Mettalica, AC/DC.. Wstęp 15 zł, nazwa imprezy "Rockowe granie dla powodzian" ;)

O super dzięki! Może ktoś jeszcze robi jakieś imprezy w rockowo/metalowym klimacie dla powodzian? Informować! :)

Czyli mamy już jutro Rzeszów 18.00 i we wtorek Tarnów 19.00 :)

Uwielbiam koncerty z przesłaniem :)) Postaram się być i tak ostatnio Cierpię na brak zajęć więc kto wie

napisze wam jak było:):):):):0

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.485

Brzmi ciekawie... Szkoda tylko że tak daleko..

Ciekawie ;D
tylko szkoda że tak daleko do Rzeszowa mam ;(

jak Stregunia jest współorganizatorem to na pewno będzie ciekawie, bo to bardzo pozytywna kobietka... A do tego cel szczytny.
;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sonisphere Festival!