Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AC/DC

27 maj 2010 - 20:09:56

Mój tato bawi się dziś tam na koncercie! :)

AC/DC

27 maj 2010 - 20:10:23

Ja miałam być, ale los potrafi namieszać i niestety bilet trzeba bylo sprzedać. :(

AC/DC

27 maj 2010 - 20:11:17

Nie słucham takiej muzyki.

AC/DC

27 maj 2010 - 20:13:02

Mój przyjaciel własnie się bawi na tym koncercie :) ech szkoda że nie mogłam z nim jechać :(

AC/DC

27 maj 2010 - 20:14:49

Przez ten koncert są takie korki, ze jak wyglądam przez okno to ogarnia mnie przerażenie. ;) Normalnie teraz gdzieś jechać to tragedia.
I tyle osób widziałam na ulicach dziś w koszulkach, a jak przejeżdżałam rano obok lotniska, to widziałam ludzi śpiących na trawnikach przed Carrefourem. xD

Osobiście nie jestem fanką tego zespołu, więc się nie wybieram.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.485

AC/DC

27 maj 2010 - 20:17:14

Cytat
patricia1995
Cytat
ilhami
Mój brat właśnie tam jest :) Zrobiłam mu niespodziankę i kupiłam mu bilet jakies 2 miesiące temu.. Gdyby nie córcia to pewnie tez bym tam teraz była :)

Pozdrów Go serdecznie, a jutro najlepiej opisz wrażenia Jego z koncertu;p;p
Ja jestem pewna że ten koncert będzie jednym z ważniejszych widowisk 2010 w Polsce;p


Dzięki :)) Jutro jak wróci to pewnie zda relacje..

AC/DC

27 maj 2010 - 20:18:09

totalnie nie moje klimaty... ten wokal i piosenki.. odpada.
ja osobiscie czekam na open'er festival :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.092

AC/DC

27 maj 2010 - 20:18:32

A ja mieszkam niedaleko - prawie obok lotniska i dopiero jak jechałam dziś na egzamin na prawko i zobaczyłam że tam wszystko pozamykali, same zakazy wjazdu poustawiali ( WORD Bemowo jest przy samym lotnisku) i ludzie chodzą po ulicach,a nie przejściach dla pieszych, nie patrząc na samochody to załapałam że to dziś ten koncert.... Potem egzaminator zapytał czy idę na koncert :-)

Sama nie przepadam za tego typu muzyką.....
Tenebris a skąd jesteś?? Ja Stare Bemowo- ul. Kaliskiego :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-27 20:29 przez niuniaf4.

AC/DC

27 maj 2010 - 20:20:15

a ja jakos nie przepadam za ich muzyką xD

AC/DC

27 maj 2010 - 21:03:39

Ojj jeżeli chodzi o Mnie, to oczywiście muzyka AC/DC jest fantastyczna! Zresztą tak to bym nie zakładała wątku o Nich;p;p Mam nadzieję że piosenki typu "You shook me all night long" to już tradycja na koncertach? Inaczej koncert nie mógłby być udany;pp nie no oczywiście żartuję, ale mam nadzieję że nie zabraknie tego utworu....no i mam nadzieję że jutro będę mogła zobaczyć chociaż urywki z koncertu! A był ktoś z Was na koncercie w 91?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przepraszam:)