Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DANCE MOB Białystok

26 maj 2010 - 12:12:16

W sobotę (5 czerwca 2010) na Rynku Kościuszki w Białymstoku odbędzie się nie tylko spektakularny finał Wielkiej Bitwy Tanecznej. Każdy, kto zechce, będzie mógł wziąć udział w najprawdziwszym Dance Mobie!

`` Uwaga! Organizujemy totalnie odjechany „taniec synchroniczny”. Jeżeli możecie wpaść i wziąć w nim udział - to super! Zabierzcie koniecznie znajomych. Obejrzyjcie minutowy filmik instruktażowy, a na nim wyjątkowo energetyczny układ taneczny. Przygotujcie się i zapraszamy!

Możecie powtarzać nasz układ lub tańczyć jak potraficie. Chcemy, żeby wszyscy tańczyli z nami. Spróbujemy też wciągnąć w to ludzi, którzy będą wtedy na rynku!

Pomogą nam uczestnicy dotychczasowych edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Rejestracja zaczyna się w czwartek (3 czerwca) o 12.00 i potrwa do soboty do 14.00 (szukajcie namiotu na rynku!).

Każdy, kto się zarejestruje, dostanie specjalną opaskę umożliwiająca wstęp do sektora pod sceną. Musicie tam z nami być! ``

Więcej szczegółów oraz film instruktażowy na stronie http://youcandance.plejada.pl/33655,news,,1,dance_mob,newsdetal.html

Wpadajcie ! : )
Podbijaaaajcie chociaż, lub informujcie znajomych : ) Im więcej ludzi - tym lepiej.

Dodatkowo na Białostockim Dance MOB'ie wystąpią : Agnieszka Chylińska i Afromental :)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-26 12:15 przez juduska.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

impreza !! doradzcie ;)