Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Zapalenie pęcherza

38 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bra-fitting w Kielcach!!!

20 kwi 2010 - 09:55:43

Czy wiesz, że ponad 80% kobiet nosi źle dobrany biustonosz?

Jeśli Twój biustonosz przy każdym ruchu wędruje po Twoim ciele, zamiast grzecznie siedzieć tam, gdzie powinien...
jeśli Twój biust wylewa się z biustonosza z przodu lub pod pachami...
jeśli miseczki Twojego stanika odstają lub marszczą się...
jeśli w ciągu dnia kilkukrotnie musisz poprawiać stanik...
jeśli ramiączka biustonosza wpijają się w ramiona lub z nich opadają, a sam biustonosz nie podtrzymuje Twojego biustu....
jeśli Twój biust Cię niezadowala, bo jest bezkształtny, a każdy biustonosz wydaje się go spłaszczać zamiast pięknie uwydatniać...

jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to najprawdopodobniej nosisz biustonosz w złym rozmiarze!!!


Zapraszamy na profesjonalny bra-fitting, dopasujemy odpowiedni dla Ciebie i Twoich piersi biustonosz.

8 maja w godzinach 12 - 15 ( z możliwością przedłużenia)
do Osiedlowego Klubu Kultury MINIATURA
W Kielcach przy ul. Zagórskiej



Przewidziana jest także możliwość zakupu biustonoszy w promocyjnej cenie, a także mały poczęstunek:)

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE KIELCZANKI, ALE NIE TYLKO. JEŚLI MIESZKASZ POZA KIELCAMI - PRZYJEŻDZAJ:) BO WARTO:)


Wstęp 10 złotych (obejmuje koszty wynajmu sali, oraz poczęstunek)


W razie pytań proszę pisać na priva:D:D:D

[embed_image 134654b57dd3621730280eb5a70ec410]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-27 08:56 przez jarmulka_.

bra-fitting w Kielcach!!!

20 kwi 2010 - 10:04:57

szkoda, że to nie Poznań, sama chętnie wybrałabym się na takie spotkanie

bra-fitting w Kielcach!!!

20 kwi 2010 - 10:10:47

Poszukaj informacji na lobby małobiuściatych lub lobby biuściastych. W Poznaniu chyba nawet nieźle się dzieje. Wpisz też hasło 'bra-fitting" w googlach, a dowiesz sie więcej:)

bra-fitting w Kielcach!!!

20 kwi 2010 - 10:17:42

ja mam fajną stronkę i tam można sobie właściweie samemu dobrać a potem zostaje szukanie odpowiedniego

bra-fitting w Kielcach!!!

20 kwi 2010 - 10:23:37

mam nadzieję że uda mi się być

bra-fitting w Kielcach!!!

20 kwi 2010 - 10:31:47

Cytat
jarmulka_
Poszukaj informacji na lobby małobiuściatych lub lobby biuściastych. W Poznaniu chyba nawet nieźle się dzieje. Wpisz też hasło 'bra-fitting" w googlach, a dowiesz sie więcej:)
bardzo dziękuję za podpowiedź poszukam czegoś w Poznaniu, problem staników to nie tylko sam rozmiar bo wydaje mi się, że ten mam w miarę dobrze dobrany, ale co producent to stanik inaczej wypada a w moim rozmiarze w przystępnej cenie najlepiej kupować przez internet, dlatego tez czasem zdażają mi sie wpadki.

bra-fitting w Kielcach!!!

20 kwi 2010 - 10:47:28

Cytat
agulos
Cytat
jarmulka_
Poszukaj informacji na lobby małobiuściatych lub lobby biuściastych. W Poznaniu chyba nawet nieźle się dzieje. Wpisz też hasło 'bra-fitting" w googlach, a dowiesz sie więcej:)
bardzo dziękuję za podpowiedź poszukam czegoś w Poznaniu, problem staników to nie tylko sam rozmiar bo wydaje mi się, że ten mam w miarę dobrze dobrany, ale co producent to stanik inaczej wypada a w moim rozmiarze w przystępnej cenie najlepiej kupować przez internet, dlatego tez czasem zdażają mi sie wpadki.



Agulos poczytaj dokładnie lobby, problem ze stanikami polega na tym, że niektóre są małomiseczkowe inne wielkomiseczkowe, są te o obwodach ściśliwych i rozciagliwych. Sprawdzaj w specjalnym katalogu jaki jest dany model - wszystkie informacje znajdziesz na lobby. Ja w ten sposób uniknęłam wpadki z la senezą - piękny biustosz, w moim rozmiarze ale z reguły la seneza jest małomiseczkowa a ten model to już w ogóle i w dodatku nawet bym się nie zmieściła...
Cytat
ellyblairwitch
mam nadzieję że uda mi się być


Baaaaaaardzzo zapraszamy:) postaraj się bo warto. Dziewczyny przyjeżdzają z Krakowa ze swoim asortymentem, będa zniżki:) Poinformuj koleżanki, mamę, siostrę, kuzynki, wszystkie kobiety zainteresowane:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 10:47 przez jarmulka_.

bra-fitting w Kielcach!!!

20 kwi 2010 - 10:49:51

JA BYM CHĘTNIE WPADLA ALE MAM ZAJECIA DO 16.15 :////// i nawte nie wiem gdzie to miejsce gdzie ma sie odbyc ;p

bra-fitting w Kielcach!!!

20 kwi 2010 - 11:21:03

Cytat
bedegryzc
JA BYM CHĘTNIE WPADLA ALE MAM ZAJECIA DO 16.15 :////// i nawte nie wiem gdzie to miejsce gdzie ma sie odbyc ;p

Kurcze...szkoda, wiesz co do tego, że nie wieszgdzie jest to miejsce to mały pikus bo można się dogadać. Tam jest łatwo trafić. Wystarczy iśc Zagórską w dół cały czas prawą stroną. I się trafi:D
Zapomniałam dodać, że prócz ostanikowania będzie też masa informacji odnośnie budowy piersi, dbania o dekolt i biust i masa innych:) a w tzw międzyczasie można będzie skosztować domowych wypieków:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-28 11:53 przez jarmulka_.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miss województwa śląskiego