Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:26:48

na pocieszenie powiem Ci, że sylwestra spędzam samotnie ; )
siostra idzie na impreze, rodzice na remanent ; D
a ja nie mam gdzie :)

więc sylwek we dwoje, z mojego punktu widzenia, to dobra opcja ; D

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:27:30

Cytat
werka733
A Ja nie wiem co mam zrobic... kurde bo moj chlopak chce siedziec w domu przy jakims winie i jedzonku bo on to raczej typ "domownika" nie lubi imprez itd, twierdzi ze nie chce isc na impreze bo wszyscy sie "ochleja" a jak on ma ochote sie napic to moze zrobic to w domu przed TV a nie na jakies kiczowatej imprezie! A Ja jestem za to typem imprezowiczki i Ja bym poszla na jakos wieksza impreze i nie wiem co w takiej sytulacji mam zrobic... w sumie to niechce zebym poszedl ze mna z przymusy a z drugiej strony to Ja mu ustepuje od 2 lat.. przez ostatnie 2 lata nie bylam na zadnej imprezie... moze mi cos doradzicie?


hmm , jezeli Ty jemu ustepujesz od dwoch lat to uwazam ze masz prawo wrecz domagac sie aby on a tym roku ustapil Tobie. Jezeli nie chce go zmuszac , to moze wybierz sie bez niego ? albo impreza u was? w mniejszym ale za to sympatycznym gronie ?

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:28:20

zrob np parowki w ciescie fransuskim z serem i pieczarkami dasz gdzies 10 a dobra szama :P

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:28:48

i ja wyjezdzamy razem do innego miasta tylko we 2 ;) i bardzo sie z tego powodu ciesze ;)

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:29:25

Cytat
martusiaczek_19
My takze spedzimy sylwestra w domu, mam nadzieje ze w tym roku nie zasniemy:/

wlasnie takiego finału sie obawiam:(

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:30:10

O to chodzi ze znajomi wynajeli juz lokal :P tzn to nie bd jakas wielka impreza bo tylko 15osob.. Kurde ale wiem co bd jak tam pujdziemy.. fochy,zlosci i niezadowolenie...........

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:30:55

Ja bym oddała wszystko, żeby spędzić sylwestra ze swoim chłopakiem tylko we dwoje. Nie rozumiem Twojego nie zadowolenia.

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:30:59

Cytat
pali
i ja wyjezdzamy razem do innego miasta tylko we 2 ;) i bardzo sie z tego powodu ciesze ;)

no ja z takiego sylwka tez bym sie cieszyla ..
Cytat
marcysia9
Ja bym oddała wszystko, żeby spędzić sylwestra ze swoim chłopakiem tylko we dwoje. Nie rozumiem Twojego nie zadowolenia.


po prostu takie nasze wspolne kolacje zdarzaja sie czesciej niz raz w roku . Chodz nie ukrywam ze sylwka jeszcze z nim sam na sam nie spedzalam , nie wiem moze ten dzien bedzie inny od pozostalych wspolnych wieczorów
Cytat
zzakupoholiczka2
zrob np parowki w ciescie fransuskim z serem i pieczarkami dasz gdzies 10 a dobra szama :P


mozna o bardziej szczegolowy przepis:D?
Cytat
werka733
O to chodzi ze znajomi wynajeli juz lokal :P tzn to nie bd jakas wielka impreza bo tylko 15osob.. Kurde ale wiem co bd jak tam pujdziemy.. fochy,zlosci i niezadowolenie...........



nie patrz na niego , skoro on nie patrzyl na Ciebie przez ostanie dwa lata!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-27 23:39 przez modeliing.

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:40:54

no wlasnie jak sie jest gdzies na imprezie to ma sie pewnosc ze sie nie zasnie bo caly czas jest sie w ruchu i wogole wiem to po sobie.ja potrafie juz 19 zasnac i spac do rana, Chyba ze siedze na kompie albo gadamy z chlopakiem. A niechcem zeby sylwester wygladal tAK Ze siedzimy przy kompie oglafamy film bo to robimy codziennie i przy okazji jakas rozmowa itp.ciezko zrobic sylwestra we dwoje w Moim przypadku widzimy sie co dziennie ogladamy filmy czesto razem jedzenie rowniez on nie raz przygotowuj czy ja. jedynie co sie moze roznic to , to ze zawsze jak on przychodzi jestem w dresach. a teraz moge sie ubrac dla niego zeby nie zobaczyl ze tylko na impreze potrafie ale co dalej?;/
fajnie sylwester we dwoje by wygladal jak by sie ze swoim partnerem nie widzialo czesto albo nie bylo tak jak u mnie.

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:43:28

lepiej poimprezować :D ale z chłopakiem wszędzie dobrze ;)))

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:43:33

arkka , hm to faktycznie lipa .. bo nic szczegolnie innego nie da sie wymyslec, ja z moim spotykam sie rzadziej i to w tym momencie jedyny tego + . Ale co jak co , jak jest wiecej osob jest lepiej , wiecej sie dzieje itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-27 23:43 przez modeliing.

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:45:50

ja będę spędzać z Moim ukochanym tylko:) zawsze się spędzało w gronie większym ale w tym roku chcemy inności:)

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:47:51

Romantycznie.. ;)

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:47:58

no dobrze , ale błagam was o rady :( co zrobic jak sie przygotowac zeby bylo milo i smacznie .
Kolezanka pisala o parowkach w jakims sosie , ale to tylko jedna propozycja.
Chetnie przeczytam kilka innych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Weź udział w telewizyjnym magazynie Lookr.tv pod patronatem Szafa.pl