Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:59:00

Nie płaczmy, tylko zastanówmy się co zrobić by ten wieczór zapadł w pamięc na długo?

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:59:54

Ja bym chciała spędzić sylwestra we dwoje, romantycznie ! Ale zawsze spędzamy go ze znajomymi i w tym roku tak samo będzie.

zweryfikowana
Posty: 1.797
Ostrzeżenia: 1/5

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:00:51

uważam, że Sylwester we dwoje jest bardzo fajny, mieliśmy tak w zeszłym roku i nie narzekam, w tym idziemy na większą impreze, ale powiem szczerze, że nie widzi mi się ona i chyba wolałabym romantyczną kolacje z moim Miśkiem ;)0

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:05:32

Ja chyba tez i jakos nie skacze ze szczescia :]
A Ja wolałabym iść na imprezę ale Mój chłopak nie lubi wychodzić...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-27 23:06 przez werka733.

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:06:36

Cytat
zzakupoholiczka2
dzewczyno ciesz sie ! ja spedze sylwka w domu sama :( pierw mialo byc u niego potem u mnie ale nie wypalilo :( i jestem taka zlaaaa bo od wakacji mi obiecywal tego sylwka ze tak fajnie i wg a co do czego przyszlo to umywa rece ze nie ma gdzie i co ja mam zrobic ? :(


idz na impreze z kolezankami czy cos? nie dasz rady nic zorganizowac?

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:06:41

Cytat
edysia11
Nie płaczmy, tylko zastanówmy się co zrobić by ten wieczór zapadł w pamięc na długo?

my zaplanowaliśmy najpierw kolację (on gotuje :D) a poźniej jakis seans filmowy ;) i tak myslę, ze skoro on robi kolację czy na film ja powinnam przygotowac jakieś przekąski? co myślicie? ;)


Cytat
modeliing
Cytat
zzakupoholiczka2
dzewczyno ciesz sie ! ja spedze sylwka w domu sama :( pierw mialo byc u niego potem u mnie ale nie wypalilo :( i jestem taka zlaaaa bo od wakacji mi obiecywal tego sylwka ze tak fajnie i wg a co do czego przyszlo to umywa rece ze nie ma gdzie i co ja mam zrobic ? :(


idz na impreze z kolezankami czy cos? nie dasz rady nic zorganizowac?

dokładnie ;) a poza tym to dlaczego nie ma gdzie zrobic sylwka we dwoje? nie masz swojego pokoju, zeby go zaprosic?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-27 23:09 przez martyska.

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:10:09

Ja bede spedzala sylwestra we dwoje i bardzo nam sie to podoba, organizowalismy imprezke z moim facetem ale niestety mamy leniwych znajomych stwierdzili ze za daleko choc nie maja gdzie isc wiec doszlismy do wniosku ze organizowac i sie jeszcze prosic o przyjscie to juz zbyt wiele, wiec sie wkurzylismy i pozstanowilismy spedzic ta noc tylko we dwoje :) na pewno bedzie milo :)

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:11:03

ja również będe tak spędzać sylwestra. we dwoje ;)) wbrew pozorom może być bardzo fajnie, nie wiem jeszcze co będziemy robić, jakie jedzonko, jak sie ubrać itd ale chyba na północ idziemy na sylwestra na rynek ;)
także nie ma co robić dramatu z tego ;), życze udanego sylwestra :*

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:12:20

tylko jak ktos sie pytal czy wpadne to mowilm ze nie bo mam inne plany a zapraszala mnie ta naj ale jak spedza we 2 z chlopakiem to gdzie ja na kaczora ?

i tak czyje ze ja bd w domu a on z kumplami bd opijal :/
niestety dziele pokoj z siostra ;/
a on mieszka w domku ale bd jego rodzice no i bart starszy chyba cos sobie tam robi ma chlopak racje to za duzo ludzi by pokazac swoja dziewczyne ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-27 23:15 przez zzakupoholiczka2.

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:13:50

Ja też spędzę sylwka w domu prawie tak jak wcześniejszego którego spędzałam z chłopakiem (bo nie miałam za badzo ochoty,byłam w ciąży:))ale było super (kolacja,szampan oczywiście PICOLO itp.)a teraz już z mężem i naszą ukochaną córeczką:)czego chciec więcej :)na pewno i tym razem się uda bo spędzę go z moimi ukochanymi :)wam wszystkim również życzę udanego sylwka:)pozdrawiam

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:14:29

Cytat
arkka
jA CHYBS TEZ... i niewiem czy mam sie jakos ubrav ladnie czy normlanie ;/ bra pomyslow

ja uwazam ze wlasnie to jest najlepszy powód by sie wystroic, ja sie stroje dla swojego faceta. Wole sie stroic dla niego niz na jakas impreze :) na pewno bedzie zachwycony Twoim wygladem :)

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:19:32

ja tez sylwestra bede spedzac z chlopakiem w gorach;d juz jutro jedziemy;d ahh

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:21:43

A Ja nie wiem co mam zrobic... kurde bo moj chlopak chce siedziec w domu przy jakims winie i jedzonku bo on to raczej typ "domownika" nie lubi imprez itd, twierdzi ze nie chce isc na impreze bo wszyscy sie "ochleja" a jak on ma ochote sie napic to moze zrobic to w domu przed TV a nie na jakies kiczowatej imprezie! A Ja jestem za to typem imprezowiczki i Ja bym poszla na jakos wieksza impreze i nie wiem co w takiej sytulacji mam zrobic... w sumie to niechce zebym poszedl ze mna z przymusy a z drugiej strony to Ja mu ustepuje od 2 lat.. przez ostatnie 2 lata nie bylam na zadnej imprezie... moze mi cos doradzicie?

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:25:11

Cytat
strusiek
Cytat
arkka
jA CHYBS TEZ... i niewiem czy mam sie jakos ubrav ladnie czy normlanie ;/ bra pomyslow

ja uwazam ze wlasnie to jest najlepszy powód by sie wystroic, ja sie stroje dla swojego faceta. Wole sie stroic dla niego niz na jakas impreze :) na pewno bedzie zachwycony Twoim wygladem :)


ja zamierzam ubrac sukienke sweterkowa do tego jakies leginsy , czy rajstopy i kozaki.
Tak sie zastanawiam nas zrobieniem kanapek itp.
Macie jakies pomysly na jedzenie ? cos fajnego , taniego i smacznego ?

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 23:25:30

My takze spedzimy sylwestra w domu, mam nadzieje ze w tym roku nie zasniemy:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Weź udział w telewizyjnym magazynie Lookr.tv pod patronatem Szafa.pl