Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

44 minut temu

sprawdzony stomatolog

48 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:42:02

ja spędzam sylwestra w we dwoję:)
Ja i moja 2 letnia córka:)
Mąż w pracy:((( i to w klubie!!!
Co roku chodziłam tam z nim, a teraz nie znalazłam opieki dla Majki:))

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:45:14

ja tez spedzam sylwestra ze swoim w domu:) fakt ze z moimi rodzicami ale zawsze to razem :) i nie narzekam :D

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:46:02

ja tez spędzam romantycznego sylwestra we dwoje i jestem zadowlona ;)) na bank bedzie miło!

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:46:19

ja w tamtym roku tak spędzałam sylwestra. tylko że "impreza" rodzinki była w pokoju obok. a my sami w pokoju oglądaliśmy filmy itp.itd. i było naprawdę bardzo fajnie ;)mimo pozorów ;]

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:46:36

Mi by to nawet bardziej pasowało niż wielka impreza. Bo imprezujemy prawie co weekend przez cały rok, a ten ostatni dzień roku moglibyśmy przeznaczyć na wieczór tylko we dwoje. Taka forma przywitania Nowego Roku jest całkiem fajna.

zweryfikowana
Posty: 2.044
Ostrzeżenia: 2/5

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:48:52

ja pierwszy raz od 4 lat bede miec sylwestra z duza iloscia rowiesnikow bo tak to albo rodzina albo plany nawalay i konczylo sie na trzech osobach xD

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:50:08

hmm no troche po waszych wypowiedziach , zmieniam zdanie .. ale co jak co sylwka jak bym mial spedzac z rodzicami i z nim (akurat w moim wieku) :)

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:50:35

we dwoje na pewno jest super ;) życzę udanego sylwestra ;)

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:51:12

Dzieki Sandro , mam taka nadzieje ze taki będzie , oby .

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:53:30

Ja juz takie miałam i muszę przyznać ze bardziej mi się podobały niż huczna impreza:D

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:53:41

No dobrze, a co przygotować na takiego sylwestra?

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:57:34

Cytat
edysia11
No dobrze, a co przygotować na takiego sylwestra?


podpisuje sie pod pytaniem! co przygotowac!? jakie jedzenie , co i jak zeby bylo fajnie ?

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:58:07

dzewczyno ciesz sie ! ja spedze sylwka w domu sama :( pierw mialo byc u niego potem u mnie ale nie wypalilo :( i jestem taka zlaaaa bo od wakacji mi obiecywal tego sylwka ze tak fajnie i wg a co do czego przyszlo to umywa rece ze nie ma gdzie i co ja mam zrobic ? :(

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:58:44

jA CHYBS TEZ... i niewiem czy mam sie jakos ubrav ladnie czy normlanie ;/ bra pomyslow

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:58:52

Ja mam prawie 17 lat, 2 wcześniejsze sylwki spędziłam w gronie przyjaciół na imprezie, poprzednie a to u przyjaciółek, a to u mnie, więc zawsze to jakaś impreza była:) A teraz z moim mężczyzną, pomimo licznych zaproszeń na różne imprezy, postanowiliśmy zostać w domu i cieszyć się sobą... Pewnie zamówimy pizze, dużo jedzenia, lody na słodko, popcorn i maraton filmowy:) Bardzo się ciesze, że zdecydowaliśmy się na taką alternatywę, bo na imprezy razem będziemy mieli jeszcze duuuużo czasu:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Weź udział w telewizyjnym magazynie Lookr.tv pod patronatem Szafa.pl