Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

29 minut temu

Biznes

33 minut temu

tabernakula sklep

52 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:42:02

ja spędzam sylwestra w we dwoję:)
Ja i moja 2 letnia córka:)
Mąż w pracy:((( i to w klubie!!!
Co roku chodziłam tam z nim, a teraz nie znalazłam opieki dla Majki:))

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:45:14

ja tez spedzam sylwestra ze swoim w domu:) fakt ze z moimi rodzicami ale zawsze to razem :) i nie narzekam :D

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:46:02

ja tez spędzam romantycznego sylwestra we dwoje i jestem zadowlona ;)) na bank bedzie miło!

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:46:19

ja w tamtym roku tak spędzałam sylwestra. tylko że "impreza" rodzinki była w pokoju obok. a my sami w pokoju oglądaliśmy filmy itp.itd. i było naprawdę bardzo fajnie ;)mimo pozorów ;]

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:46:36

Mi by to nawet bardziej pasowało niż wielka impreza. Bo imprezujemy prawie co weekend przez cały rok, a ten ostatni dzień roku moglibyśmy przeznaczyć na wieczór tylko we dwoje. Taka forma przywitania Nowego Roku jest całkiem fajna.

zweryfikowana
Posty: 2.044
Ostrzeżenia: 2/5

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:48:52

ja pierwszy raz od 4 lat bede miec sylwestra z duza iloscia rowiesnikow bo tak to albo rodzina albo plany nawalay i konczylo sie na trzech osobach xD

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:50:08

hmm no troche po waszych wypowiedziach , zmieniam zdanie .. ale co jak co sylwka jak bym mial spedzac z rodzicami i z nim (akurat w moim wieku) :)

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:50:35

we dwoje na pewno jest super ;) życzę udanego sylwestra ;)

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:51:12

Dzieki Sandro , mam taka nadzieje ze taki będzie , oby .

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:53:30

Ja juz takie miałam i muszę przyznać ze bardziej mi się podobały niż huczna impreza:D

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:53:41

No dobrze, a co przygotować na takiego sylwestra?

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:57:34

Cytat
edysia11
No dobrze, a co przygotować na takiego sylwestra?


podpisuje sie pod pytaniem! co przygotowac!? jakie jedzenie , co i jak zeby bylo fajnie ?

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:58:07

dzewczyno ciesz sie ! ja spedze sylwka w domu sama :( pierw mialo byc u niego potem u mnie ale nie wypalilo :( i jestem taka zlaaaa bo od wakacji mi obiecywal tego sylwka ze tak fajnie i wg a co do czego przyszlo to umywa rece ze nie ma gdzie i co ja mam zrobic ? :(

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:58:44

jA CHYBS TEZ... i niewiem czy mam sie jakos ubrav ladnie czy normlanie ;/ bra pomyslow

Sylwester we dwoje ?

27 gru 2009 - 22:58:52

Ja mam prawie 17 lat, 2 wcześniejsze sylwki spędziłam w gronie przyjaciół na imprezie, poprzednie a to u przyjaciółek, a to u mnie, więc zawsze to jakaś impreza była:) A teraz z moim mężczyzną, pomimo licznych zaproszeń na różne imprezy, postanowiliśmy zostać w domu i cieszyć się sobą... Pewnie zamówimy pizze, dużo jedzenia, lody na słodko, popcorn i maraton filmowy:) Bardzo się ciesze, że zdecydowaliśmy się na taką alternatywę, bo na imprezy razem będziemy mieli jeszcze duuuużo czasu:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Weź udział w telewizyjnym magazynie Lookr.tv pod patronatem Szafa.pl