Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WITAM, CHCIAŁABYM ZAPYTAĆ CZY JAKAŚ DZIEWCZYNA BYŁABY CHĘTNA NA ZORGANIZOWANIE CZEGOŚ W CHARAKTERZE WIELKIEJ PACZKI. wYSYŁAMY SOBIE JAKIEŚ CIEKAWE CIUCHY, KOSMETYKI, PIERDOŁY KTÓRE SĄ FAJNE, CIEKAWE NIE DORGIE BO W KAŻDYM MIEŚCIE MOŻNA ZNALEŹĆ COŚ INNEGO, WYSYŁAMY SOBIE POCZTĄ CZY KURIEREM I MAMY NIESPODZAINKĘ, OCZYWIŚCIE POROZMAWIAŁBYŚMY NAJPIERW CO KTÓRA LUBI I SPRÓBOWAŁY. KTÓRAŚ CHĘTNA?

coś w stylu kosmetycznej paczki? fajna inicjatywa. ale potrzebaby sporo organizacji, żeby to dało radę i nie było okazją do oszustw/nieporozumień.

i jednak lepiej trzymać się jednej rzeczy: np kosmetyki, lub ciuchy. nie ma co robić aż tak dużego rozstrzału.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 23:16 przez classyissue.

Wszystko da się zorganizować, chętna?

Bardzo fajny pomysl ale zaloze sie ze nie obejdzie sie bez oszustw....

trzeba to dobrze zorganizować dogadać się z jakąś osobą, ja oglądałam podobne wymianki na yt i naprawdę może być fajnie. jeśli ktoś jest chętny to ja chętnie z nim spróbuje ;)

Również myślę że to fajna rzecz, ważne jednak żeby ustalić jakieś wytyczne ;>

fajny pomysł jest, ale uważam że potem może wystąpić wiele nieporozumień związanych z tym że jedna wyśle ubrania mniej modne, druga super modne i potem będą niepotrzebne kłótnie o jakiś zwrot, myśle że nie obejdzie się bez wyzwisk. Jednak widzieć ubrania na zdjęciu to co innego niż dostać paczkę niewidzianych wcześniej ubrań, uważam że to było by dla większości rozczarowaniem. :/

można zrobić paczkę z kosmetyków, fajnych pierdolek, swieczki, balsamy nie wiem tego typu rzeczy, nie koniecznie ubrań.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Swap Katowice