Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witamy! Tu Galeria Mody Retro po dłuuugiej przerwie.
Ogłaszam ostatnie w historii Retro:)swap paty!!!:):)Kończymy działalność ale jak kończyć to tylko w dobrym stylu w doborowym towarzystwie!!! Swapik odbędzie się 31 maja od godziny 11tej do 14-15tej w naszych podziemiach.
Dla przypomnienia i dla tych co pierwszy raz:
SWAP PARTY to spotkanie towarzyskie na którym wymieniamy się ubraniami (mogą to być dodatki tj. paski, kapelusze, torebki, buty, książki, biżuteria, hand made itp)przyniesionymi ze swojej szafy. Rzeczy przyniesione przez Was powinny być oznaczone metką z imieniem, inicjałami, ksywką, nickiem itp, aby uniknąć zamieszania przy wymiance, pomoże to odnaleźć rzeczy właściciela z którym chcemy dokonać wymiany. Dobrze mieć ze sobą wieszaki( nie jest to wymóg, ale dla nas spore odciążenie).Wymieniamy się miedzy pozostałymi uczestniczkami oraz między nami tj. Galerią Mody Retro(lumpeksowym undergroundem). Jeżeli wymiana nie będzie satysfakcjonująca w obie strony, istnieje możliwość zakupu danej rzeczy.Wszystko to odbywa się w przemiłej atmosferze, przy kawce, łakociach,dobrej muzie, a przede wszystkim w dobrym towarzystwie!Tak więc jeżeli ktoś potrzebuje szczypty adrenaliny (jak to bywa na polowaniu :)) a zarazem odprężenia to wszystko to może odnaleźć właśnie na swapie. Kwestia wstępu-starym obyczajem opłata symboliczna 5 zł na poczęstunek( ciasteczka lub inne słodycze, chipsy, paluszki, crackersy, coś do picia itp.) My w zamian zapewniamy miejsce, poczęstunek i miłą atmosferę, oraz peeełną szafę naszej Galerii. Tak więc jeżeli wiesz na 100%, że Ty i Twoja szafa macie tego dnia czas i chęci to przybywajcie!!!:). Życzymy udanych łowów i dobrej zabawy!!!
Uwaga!!!dla naszych miłośniczek pożegnalna niespodzianka -poza wymianką istnieje możliwość nabycia naszych retrowych ciuszków w totalnie niskiej cenie bo już od złotówki!!! Przybywajcie bo druga taka okazja się już nie powtórzy!!!!:)
Prosimy o wcześniejsze zapisy na maila: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) lub w wątku.

Dla osób które zawędrują do nas pierwszy raz, poniżej podajemy info jak nas znaleźć:

Al. Korfantego 16
Katowice
budynek Superjednostki,
konkretnie w jej podcieniach, na rogu po schodach w dół, po prawej stronie znajdziecie kiosk Ruchu.


Serdecznie zapraszamy,
Galeria Mody Retro
(lumpeksowy undergound)

super, wreszcie jakiś swap, wieeeki nie byłam na żadnym i rzeczy się nazbierało całkiem sporo ;)

Czyli rozumiem, że zapisać Katharsiss?:)

Ok, czyli ruszamy z zapisami! :D Kto był na wymianach w Retro, ten wie o co chodzi, a dla niewtajemniczonych wszystko pięknie ładnie wyjaśnione w pierwszym poście :) Zapisujecie się poprzez szafę albo na maila - retrofaza @ gmail . com Macie może jakieś pytania? Piszcie!

Oczywiście zgłaszam się na fb już napisałam :P
Pobije rekord ilości przyniesionych rzeczy skoro ostatni :((( Ja je tak lubiłam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-26 16:05 przez Diamentoova.

Pisze się i ja :-) może przyjadę z koleżanka ale to jeszcze potwierdze :-)

Oby było nas jak najwięcej!

świetnie dziewczyny, cieszymy się bardzo! namawiajcie koleżanki i przybywajcie na wymianę, kolejna taka już się nie trafi! Im nas więcej tym lepiej i ciekawiej :)

Diamentoova - czaję się na miętowe legginsy i parę innych ciuszków. Mam nadzieję, że się wymienimy :D

Widziałam właśnie planuje zabrać całą szafe :D zresztą jak to ja

Super! Już przedzieram się przez szafę i robię selekcję. Zabiorę też trochę innych rzeczy, których tutaj nawet nie wystawiłam, a też czekają w kolejce na wymianę :D chyba się nie zabiorę z tym wszystkim...

dziewczyny na chwilę obecną mamy zapisów łącznie 32 sztuki:):) no nie wiem jeszcze ile u Ani dodatkowo, zobaczymy ile osób odpadnie:)zapraszamy!!!i módlcie się aby był prąd;)

Luiza nie strasz, wystarczy, że boję się ulewy i taszczenia siat z ubraniami w deszczu :P

ale czesto ludzie odpadali wiec lepiej brać poprawkę;p

Tak, to prawda, ale zawsze bierzemy przymiarkę na to, że nie wszyscy się zjawią, ale fakt faktem - zawsze było miło na wymiance w Retro, bez względu na frekwencję :D

p.s. - Jak idzie pakowanie? Ja chyba zabiorę się zaraz za metkowanie rzeczy, tak by nie robić tego na ostatni moment :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kiedy najblizszy swap w Krakowie?