Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

02 lut 2012 - 14:48:22

Witam drogie szafowiczki :)

Tak się zastanawiałam czy może udałoby nam się zorganizować REGULARNE swapy?? np co 2 albo 3 miesiace :) takie standardowe wymianki a oprócz tego jakieś większe swapy np takie jak na placu lubomirskich 1-2 razy do roku w zależności od tego co tam szafa zaplanuje :) W niektórych miastach chyba tak robią szafowiczki, że spotykają się co 2-3 miesiace na wymianki a nie tak jak u nas, trzeba pół roku czekać :(


Co Wy Na To? =]

(jeśli gdzieś już jest taki temat to poproszę o zamknięcie mojego i przeniesienie mnie do tamtego ;) )

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

07 lut 2012 - 15:01:38

Co tu taka cisza?
Ja jestem jak najbardziej za! ;)

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

07 lut 2012 - 15:08:18

Również jestem za :)

Jestem nowa na szafie, dlatego dopiero teraz zobaczyłam ten wątek.

Może na początek coś w małym gronie zorganizować, wśród znajomych albo coś? Jak coś wymyślicie to ja jestem chętna :)

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

08 lut 2012 - 09:21:26

No szkoda, że narazie chętnych brak. Sądzę, że takie regularne spotykanie się było by świetnym rozwiązaniem rzadkich swapów :)

Jeśli będzie jakiś większy odzew można by coś pomyśleć :-)

zweryfikowana
Posty: 1.176
Ostrzeżenia: 1/5

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

01 mar 2012 - 07:59:11

Też byłabym za.
Na ostatnim swapie nie byłam,ponieważ mi coś wypadło, ale z przyjemnością bym się wybrała z paroma ciuszkami na wymianę, gdyby było coś organizowane.
Raz w miesiącu to najlepsze rozwiązanie, albo chociaż co dwa, wydaje mi się gdyby się to zorganizowało i nagłośniło z przyjściem chętnych dziewczyn nie byłoby problemu. ;)

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

01 mar 2012 - 09:52:56

niestety ja nie nadaje sie zabardzo do organizowania swapów bo pracuje na tygodniu i chodzę na uczelnie i na weekendach tez pracuje :/ ale jakby któraś z dziewczyn się zgodzila na organizacje takich swapów co 2-3 miesiace było by super :-) takie rozwiązanie było by moim zdaniem rewelacyjne bo nie musiałybysmy wyczekiwać tak długo tych swapów :( ehh..

Jakby były osoby chetne do organizacji to pisac :) mile widziane propozycje miejsc gdzie moglybysmy organizowac takie spotkanka :)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 365

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

01 mar 2012 - 10:31:38

Informacja dla Rzeszowianek - Szafa - ponieważ pochodzi z Rzeszowa - organizuje regularnie swapy, właśnie co 3 miesiące. Najbliższy, ze względu na święta, planujemy w kwietniu.Damy znać, jak będą jakieś konkrety!

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

01 mar 2012 - 17:50:53

Fajnie by było jakby było w pierwszy dzień wiosny :) Każda z uczestniczek SWAPU powinna się przebrać w jakieś kolorowe stroje, a najlepiej jakieś przebranie i kolorowe makijaże :P takie uczczenie nadejscia wiosny :) no ale skoro dopiero w kwietniu to nie zostało nam nic innego jak czekac :( i to dopiero pewnie w polowie kwietnia bo swieta sa miedzy 7 a 9 kwietnia :( buuu..
Szkoda w sumie tylko, że dopiero teraz się na regularne swapy zdecydowała szafa. Wcześniej to i pół roku trzeba było czekać jak nie więcej... :(

Oby najbliższy był jak najszybciej! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-03 12:44 przez Tygrysiczka.

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

18 mar 2012 - 19:01:49

ojej ja tez jestem chetna chociaz szczerze mowiac nigdy nie bylam i nie wiem jak to wyglada :D ale chetnie bym sie wybrala , wziela kolezanki :) jak cos to dajcie mi znac :)

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

23 mar 2012 - 17:23:38

Również z chęcią się wybiorę!

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

12 kwi 2012 - 09:18:30

No i co? po świętach już jest a o SWAPIE ani słówka :( buuu! chcemy swapa!!!!! :P

zweryfikowana
Posty: 1.176
Ostrzeżenia: 1/5

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

19 kwi 2012 - 12:49:01

Podbijam.

Kiedy w Rzeszowie swap? :)

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

29 kwi 2012 - 11:43:50

kiedy w rzeszowie swap? znacie jakieś szczegóły?

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

29 kwi 2012 - 11:45:24

właśnie, jestem chętna na swapa w rzeszowie! dużo rzeczy się uzbierało na wymianę :)

Regularne SWAP'owanie w Rzeszowie

29 kwi 2012 - 12:29:25

jeśli ktoś będzie coś wiedział to proszę o wiadomość :) bo mam strasznie dużo ciuszków i chętnie się powymieniam!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SWAP Zamieniada Bydgoszcz 1 lutego 2012 - Cafe Pianola