Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SWAP PARTY BYTOM 10.12

21 lis 2011 - 20:28:09

Cześć dziewczyny, chciałyśmy was zaprosić na pierwszą zorganizowaną przez nas imprezę wymiankową, czyli SWAP PARTY. Znane i popularne spotkanie za granicą, w Polsce dopiero się rozwija, a my chcemy pomóc temu rozwojowi na Śląsku :) Co ma na celu?
Pozdbycie się ciuchów w których już nie chodzicie, wymienienie się z innymi dziewczynami na coś nowego, co odświeży waszą szafę. Możecie przynieść także dodatki, buty i książki. Ilość dowolna. Sprzedaż też możliwa.

Spotkanie zaczynamy o 12.00, można przyjść trochę wcześniej, żeby na spokojnie rozłożyć swoje ubrania. W sali gimnastycznej są drabinki, więc ważne, żebyście przyniosły wieszaki! Pozostałe ciuchy lub dodatki będziemy rozkładać na podłodze lub ławkach. Spokojnie, będzie czysto :)

Prosimy też, żeby każda z was miała kartkę a4 ze swoim imieniem lub pseudonimem, którą położy przy swoim "stoisku" dla ułatwienia znalezienia jej, jak będzie buszowała w ciuchach innych dziewczyn.

Wstęp na SWAP wynosi 2zł, pieniądze zostaną przeznaczone na przekąski i coś w podziękowaniu za udostępnienie sali.
Mile widziane ciasteczka, babeczki, soki i inne smakołyki
Spotkanie potrwa do 16.00, ale oczywiście móżna wyjść wcześniej, można przyjść trochę później.

Poinformujcie koleżanki, mamy, ciocie, kuzynki i wpadajcie odświeżyć swoją szafę :)

Miejsce: sala gimnastyczna w Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 8 w Bytomiu

Więcej: http://www.facebook.com/event.php?eid=189618294456019 prosimy też o zapisanie się tam :)

SWAP PARTY BYTOM 10.12

22 lis 2011 - 13:20:28

beede

SWAP PARTY BYTOM 10.12

22 lis 2011 - 16:06:45

super, cieszymy się :)

SWAP PARTY BYTOM 10.12

22 lis 2011 - 17:19:17

Co prawda mam w ten dzień strasznie dużo planów, ale głównie po południu no i szkołę z rana, aleee postaram się być :) Jest tam gdzie postawić autko pod tą szkołą? Sama pracuję na Józefczaka i nie wiem gdzie to jest haha, zresztą z parkowaniem w Bytomiu jest kiepsko :D Bardzo fajnie że godzina nie jest zbyt późna bo w ogóle nie mogłabym przybyć ;P

SWAP PARTY BYTOM 10.12

22 lis 2011 - 20:47:16

jest parking przed samym wejściem do szkoły, bezpłatny
to jest na końcu albo poczatku Józefczaka ;P tam zaraz za rogiem przecina się z Krakowską, szkoła tak jakby styka się z Kościołem :)
jakbyś miała problemy, napisz na priv po mój numer tel, wyjdę albo coś :)
możesz wpaść nawet o 14 na chwilkę :)

SWAP PARTY BYTOM 10.12

22 lis 2011 - 20:51:20

A moze jest ktos chetny na swap w toruniu.Przepraszam dziewczyny,ze Wam sie W wasz watek wcinam ,ale na moj nik nie odpowiada.Swap organizuje pierwszy raz.Jeszcze raz przepraszam.

SWAP PARTY BYTOM 10.12

24 lis 2011 - 15:47:57

nie ma za co przepraszać :)
ktoś jeszze ?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-04 10:40 przez optymistycznie.

SWAP PARTY BYTOM 10.12

06 gru 2011 - 17:17:53

Haalo, czy wiadomo mniej więcej jaka ilość osób ma zamiar wpaść na wymiankę? ;)
Ogólnie podbijam temat bo im nas więcej tym lepiej :)

SWAP PARTY BYTOM 10.12

06 gru 2011 - 18:38:55

na facebooku zapisanych jest 34 dziewczyn, niezdecydowanych ponad 20
do tego dziewczyny z szafy, myślę, że 40 osób będzie na pewno :)
Widzę, że większą popularność SWAP zyskał na facebooku

Prosiłabym, żebyście powiadomiły swoje znajome :)
czy jesteście zainteresowane SWAPem w Bytomiu?
mogę znów zorganizować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-06 11:24 przez optymistycznie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SWAP PARTY GDYNIA