Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Po raz kolejny galeria Mody używanej RETRO zaprasza na SWAP PARTY . Spotkanie odbędzie się 3.09.2011 (Sobota) od godz. 11.00-14.00 przy Al. W. Korfantego 16 w Katowicach (w budynku Superjednostki). Prosimy aby przyniesione ubrania były oznaczone imieniem, ksywą właścicielki. Ubrania z naszej Galerii również podlegają wymianie więc macie Drogie Panie do dyspozycji cały nasz sklep:) . Wstęp płatny: 4 zł (na pokrycie kosztów organizacji) lub coś do przekąszenia lub wypicia na wspólny stół. Prosimy o zapisy tu na forum (ilość miejsc ograniczona). Serdecznie zapraszamy. Przy okazji zapraszamy na naszego bloga za pośrednictwem którego można dokonać zakupów: www.galeriaretro.blogspot.com

No i ruszyło w końcu!
teraz wszystkie chętne niech wpisują się tutaj
robimy listę ponieważ liczba miejsc jest jak zwykle ograniczona
pisać kto będzie na 100% (nie tam żadne: chyba, może, prawdopodobnie...)
kto pierwszy ten lepszy!

ja będę na 100% chyba ze kataklizmy

będę :) ilość ciuchów ograniczona?

Cytat
aanniioolleekk89
będę :) ilość ciuchów ograniczona?

absolutnie nie - bierz ze sobą ile tylko chcesz
ważne by ubrania były ometkowane :)

hm ale chyab nei rozumiem o co chodzi... zostawic mam tam swoje ubrania i co ? hm?

Cytat
kalamarniczka
hm ale chyab nei rozumiem o co chodzi... zostawic mam tam swoje ubrania i co ? hm?

no jak to co... wymieniac się z pozostałymi uczestniczkami Swapu :)

Kurcze ale w tym Retro nie bardzo malo miejsca, jak chce się tam pomieścić?

JA TYM RAZEM BĘDĘ! :)
Biżuterię też chcecie dziewczęta? :)

Cytat
kalamarniczka
Kurcze ale w tym Retro nie bardzo malo miejsca, jak chce się tam pomieścić?

My tam urządzałyśmy imprezę urodzinową Retro na 5 rocznice istnienia połączoną ze Swap Party. Zapisanych było 30 osób a przyszło więcej i się wszyscy zmieściliśmy :)

YourFuckinDream - Jak najbardziej! Wszelaką biżuterię, dodatki, nawet książki i drobne bibeloty. Namawiamy do wymiany nie tylko ubrań :)

Trzeba będzie co jakiś czas przypominać o istnieniu wątku żeby wiecęj osób się dowiedziało ;)

Ja też się dołączam :)

spoko dziewczyny - dopisuję Was :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

A kiedyś bedzie SWAP w Zielonej górze?