Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Hity Kosmetyczne

23 gru 2021 - 11:33:14

Krótko i na temat: wasze hity kosmetyczne jeśli chodzi o makijaż? Może jakiś tusz albo podkład warty polecenia?

Hity Kosmetyczne

30 gru 2021 - 09:11:18

Cytat
loterka
Krótko i na temat: wasze hity kosmetyczne jeśli chodzi o makijaż? Może jakiś tusz albo podkład warty polecenia?
Ja się totalnie zakochałam w serii Variete z Eveline :) Tusz i eyeliner to totalne sztosy według mnie :) Podobają mi się też ich pomadki z tej linii, ale te kremowe - maja ładne kolory i super wyglądają na ustach.

Hity Kosmetyczne

21 cze 2022 - 09:15:23

a to ja sobie przycupne, moze ktos rzuci jakimś hitowym tuszem do rzęs :P

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Hity Kosmetyczne

24 cze 2022 - 11:20:02

ja mam jeden super tusz do rzes, powiem ci ze z nizszej polki cenowej, a rewelacja

Hity Kosmetyczne

25 cze 2022 - 10:54:56

No wlasnie ja bym chciala cos takiego nie mega drogiego, a z jakiej firmy masz ten tusz?

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Hity Kosmetyczne

27 cze 2022 - 10:14:31

ja mam z eveline :)volume celebrities

Hity Kosmetyczne

30 sty 2023 - 08:46:10

krem bb z mishy - wygląda jak druga skóra i jest bardzo lekki

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Hity Kosmetyczne

07 lip 2023 - 11:59:14

Ja ostatnio sporo takich hitów mam :) co chwilę kupuje coś na próbę i ostatnio mam jakiś dobry okres

Hity Kosmetyczne

10 lip 2023 - 10:40:27

To pochwa się co tam fajnego ostatnio ustrzeliłaś! W ogole gdzie zamawiasz w sieci? masz jakieś pewne miejsce?

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Hity Kosmetyczne

13 lip 2023 - 10:42:17

Wiesz co, na Notino najczęściej zamawiam a ostatnio fajne mleczko kupiłam które przedłuża opaleniznę https://www.notino.pl/lancaster/golden-tan-maximizer-after-sun-lotion-mleczko-do-ciala-przedluzajacy-opalenizne/

Hity Kosmetyczne

20 lip 2023 - 23:04:47

Jeśli chodzi o tusz to brązowy tusz Variete z Eveline. Ostatnio to jest mój numer jeden w makijażu :) Ma fajną precyzyjną szczoteczkę, która nakłada w sam raz tuszu. Dobrze rozdziela i wydłuża rzęsy. A w ciągu dnia zupełnie nic a nic sie nie osypuje.

Hity Kosmetyczne

24 sie 2023 - 23:06:24

Niebieski tusz Variete z Eveline serceserceserce




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-08-24 23:07 przez wedzara.

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

Hity Kosmetyczne

28 wrz 2023 - 16:56:13

Uwielbiam wszelkiego rodzaju kolorowe kosmetyki. Niedawno kupiłam sobie piękne, bordowe cienie do powiek. Ten kolor ma być hitem tej jesieni, mi się bardzo podobają i pasują do moich zielonych oczu. Kolor tęczówek jest dzięki nim jeszcze bardziej intensywny. Na pewno będę tych cieni często używać nie tylko na wielkie wyjścia.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Hity Kosmetyczne

12 gru 2023 - 14:21:54

Tonik: uzdrovisco (bezwacikowy), serum: tołpa rozświetlający malina-dzika róża (dzień) (bielenda na noc), krem na dzień bezolejowy (uzdrovisco), na noc krem wieczorny przeciwzmarszczkowy.

Do oczyszczania twarzy: olejek do mycia od Iossi oraz potem w drugim etapie nawilżająca pianka https://iossi.eu/pl/c/OCZYSZCZANIE/286 Kosmetyki są dostępne w Hebe, ale można również złożyć zamówienie w sieci :)

A warto bo skłądem jest naprawdę dobrze.

. Raz w tygodniu peeling: raz enzymatyczny, raz żel peelingujący sebio (tołpa)

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Hity Kosmetyczne

02 sty 2024 - 16:02:57

W przypadku kosmetyków do makijażu, dobrym pomysłem jest sprawdzenie https://louma.pl/kategoria-produktu/makijaz/twarz/. Mają szeroką gamę produktów, w tym podkład, róż i cienie do powiek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sidney Crosby ratings 500th occupation purpose!