Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

54 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No to ćwiczymy, kolejne makijaże.

21 lip 2019 - 13:09:28

Witam, powracam z czymś świeżym choć może nie do końca perfekcyjnym. Jako pierwsze zdjęcie, włosy jasne, próba mało udana :( jednak starania były, wyszło jak wyszło ... zdjęcie nr dwa, ciemne włosy, poćwiczyłem tu konturowanie, jako crossdresser mam problem z rysami, mam na myśli także nos ... Jsk wyszło ? Gdzie jaśniej, gdzie ciemniej na przyszłość ? Możecie cokolwiek doradzić ??? Może Któraś z Was miałaby chwilę lub zajmuje się ulepszaniem takiego warsztatu ? Chętnie skorzystam ... Lada chwila jeszcze inna próba juz z własnymi włosami :) Dzięki za pomoc ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

No to ćwiczymy, kolejne makijaże.

21 lip 2019 - 19:30:32

Yyyy, serio, zdjęcie nr dwa opadła mi kopara, że tak powiem kolokwialnie. Dwójka super, no ja bym Cię nie poznała :) Fajny makijaż drugi i nic bym nie poprawiała. Pierwsze zdjęcie niczego sobie, ale nie moje klimaty choć trzeba przyznać, że kreska super Ci wyszła.

No to ćwiczymy, kolejne makijaże.

21 lip 2019 - 23:19:30

Cytat
malmie
Yyyy, serio, zdjęcie nr dwa opadła mi kopara, że tak powiem kolokwialnie. Dwójka super, no ja bym Cię nie poznała :) Fajny makijaż drugi i nic bym nie poprawiała. Pierwsze zdjęcie niczego sobie, ale nie moje klimaty choć trzeba przyznać, że kreska super Ci wyszła.
Kochana bardzo dziekuje za miłe słowo ;) nauczyłyście mnie tego wszystkiego na przełomie kilku ostatnich lat ... nie zatrzymuję się i uczę się nadal ... może kiedyś dojdę do takiej perfekcji ... że Któraś z Was ;) wyskoczy ze mną na kawę, zakupy ... ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

No to ćwiczymy, kolejne makijaże.

22 lip 2019 - 21:40:00

@Moniktr o tak, nauki tutaj bezcenne, a piszę z doświadczenia ;) Widać, że już pewniejsza ręka robi te makijaże.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czym przemywać oczy przy sztucznych rzesch ?