Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Przedszkole

1 minutę temu

Podnoszenie kwalifikacji

41 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No to ćwiczymy, kolejne makijaże.

21 lip 2019 - 13:09:28

Witam, powracam z czymś świeżym choć może nie do końca perfekcyjnym. Jako pierwsze zdjęcie, włosy jasne, próba mało udana :( jednak starania były, wyszło jak wyszło ... zdjęcie nr dwa, ciemne włosy, poćwiczyłem tu konturowanie, jako crossdresser mam problem z rysami, mam na myśli także nos ... Jsk wyszło ? Gdzie jaśniej, gdzie ciemniej na przyszłość ? Możecie cokolwiek doradzić ??? Może Któraś z Was miałaby chwilę lub zajmuje się ulepszaniem takiego warsztatu ? Chętnie skorzystam ... Lada chwila jeszcze inna próba juz z własnymi włosami :) Dzięki za pomoc ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

No to ćwiczymy, kolejne makijaże.

21 lip 2019 - 19:30:32

Yyyy, serio, zdjęcie nr dwa opadła mi kopara, że tak powiem kolokwialnie. Dwójka super, no ja bym Cię nie poznała :) Fajny makijaż drugi i nic bym nie poprawiała. Pierwsze zdjęcie niczego sobie, ale nie moje klimaty choć trzeba przyznać, że kreska super Ci wyszła.

No to ćwiczymy, kolejne makijaże.

21 lip 2019 - 23:19:30

Cytat
malmie
Yyyy, serio, zdjęcie nr dwa opadła mi kopara, że tak powiem kolokwialnie. Dwójka super, no ja bym Cię nie poznała :) Fajny makijaż drugi i nic bym nie poprawiała. Pierwsze zdjęcie niczego sobie, ale nie moje klimaty choć trzeba przyznać, że kreska super Ci wyszła.
Kochana bardzo dziekuje za miłe słowo ;) nauczyłyście mnie tego wszystkiego na przełomie kilku ostatnich lat ... nie zatrzymuję się i uczę się nadal ... może kiedyś dojdę do takiej perfekcji ... że Któraś z Was ;) wyskoczy ze mną na kawę, zakupy ... ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

No to ćwiczymy, kolejne makijaże.

22 lip 2019 - 21:40:00

@Moniktr o tak, nauki tutaj bezcenne, a piszę z doświadczenia ;) Widać, że już pewniejsza ręka robi te makijaże.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czym przemywać oczy przy sztucznych rzesch ?