Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

Opakowania

36 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Makijaż permanentny

14 lip 2019 - 21:04:03

Co myślicie o makijażu permanentnym? Dwie koleżanki namawiają mnie żebym zrobiła sobie w końcu brwi i kreskę rzęsową.
Warto? Wydane pieniądze się jakoś zwracają później w niekupionych kosmetykach.
Interesuje mnie województwo mazowieckie. Salon w jakim robiły moje koleżanki i jaki mi polecają to salon Newlooks. Macie jakieś opinie o nim?
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi.

Makijaż permanentny

15 lip 2019 - 19:39:37

To nie koniecznie tak, że pieniądze się zwracają. Taki makijaż permanentny i tak utrzyma się około 5 lat maksymalnie. Chodzi o efekt, którego nie uzyskasz malując się ręcznie i o wygodę.
Salon Newlooks znam, polecam. Mam dobrą znajomą, która wykonywała u nich makijaż i jest zachwycona.
Osobiście makijażu permanentnego nie mam, ale uważam, że warto. Kiedyś czytałam o tym bardzo dużo i naprawdę fajna sprawa.

Makijaż permanentny

15 lip 2019 - 20:11:35

Okej, dzięki. Popytam jeszcze i jak się zdecyduję dam znać

Ok, zobaczyłam opinie - są naprawdę dobre. Zdecydowałam się wykonać makijaż w tym salonie Newlooks, zobaczymy jak będzie. Jeszcze raz, dzięki za polecenie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-21 20:03 przez patrycjja97.

Makijaż permanentny

21 lip 2019 - 21:04:34

Proszę bardzo, też potrzebowałam kiedyś rady. wiem jak to jest.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Makijaż permanentny

21 lip 2019 - 21:55:04

No ja jestem ciekawa opinii, bo jak moja znajoma sobie zrobiła brwi to padłyśmy obie, ale nie z zachwytu ... wilkołak normalnie był przez jakiś czas ... masakra.

Makijaż permanentny

04 sie 2019 - 14:07:30

Kiedy masz ten zabieg, bo może sama się wybiorę. Zarejestrowałam się specjalnie żeby dowiedzieć się o tym makijażu

Makijaż permanentny

04 sie 2019 - 16:23:25

Ja już po :) co bardzo mi się podobało to to, że przed zabiegiem zostało mi wszystko ładnie i profesjonalnie wytłumaczone przez co nie było żadnego stresu. Zabieg bezbolesny na znieczuleniu, a efekt taki jak oczekiwałam - świetny.
w takim razie polecam wam i sorki że nie pisałam

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż permanentny

04 sie 2019 - 22:54:14

Ja 4 lata temu zrobiłam sobie brwi i powieki (dolna i górna). Brwi na końcówkach nieco się starły (chyba od poduszki), natomiast na powiekach trzyma się świetnie. Doradzam wypróbowanie kredką różnych kształtów. Tak ja zrobiłam już w gabinecie i dobrałyśmy kształt brwi z niewielka korektą naturalnych. Wypróbowałam powieki z wydłużonymi kreskami i bez. Wtedy podjęłam ostateczną decyzję. Nie wiem jak będą za rok wyglądały oczy ale brwi na pewno sobie powtórzę. Koleżanka robiła to wcześniej. Bez zastanowienia powiedziała, że chce brwi takie jak ma naturalny rysunek i wyszły beznadziejnie - jak pałąki wiadra. Jest to też opinia innych osób w pracy.

Makijaż permanentny

07 sie 2019 - 21:09:09

Okej, super. Jak makijaż jest świetny to też sobie zrobię. Trochę daleko do Warszawy, ale cóż.

Makijaż permanentny

08 sie 2019 - 14:50:15

Zdecydowanie warto.

Makijaż permanentny

21 sie 2019 - 09:31:51

Ja bym sie chyba jednak nie zdecydowala, zaleta makeupu jest dla mnie wlasnie to ze zmieiam go zaleznie od tego na co mam akurat ochote.

Makijaż permanentny

21 sie 2019 - 11:10:42

Tak, ale całej twarzy przecież nie robi się permanentnym. Można stopniowo robić, np ja już umówiłam się na brwi.

No mam już zabieg za sobą, potwierdzam wszystko co napisała Patrycja, makijaż jest wprost przepiękny. Polecam wam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-07 16:43 przez vandeR.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Makijaż permanentny

26 paź 2019 - 11:22:20

Ważne jest to aby wybrać dobrego specjalistę. W końcu to makijaż permanentny czyli na stałe - musi więc być dobrze wykonany. Mogę polecić z doświadczenia pana Krzysztofa Majerskiego z Krakowa. Robi naprawdę profesjonalną robotę :)

Makijaż permanentny

17 cze 2020 - 21:10:37

Po pół orku wykonałam jeszcze tam usta permanentne, sam kontur. Jesteście zainteresowani zdjęciami? Mogę się pochwalić

Makijaż permanentny

20 lip 2020 - 21:46:51

jasne, wrzucaj, sama jestem ciekawa co tam narysowali.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

No to ćwiczymy, kolejne makijaże.