Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

hala łukowa

16 minut temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Loreal true match opinie

02 sty 2018 - 11:00:39

Do niedawna byłam wierna jednemu pudrowi. Od lat ten sam kolor z tej samej firmy. Chyba jednak czas na zmianę:) Na jednym z portali widziałam jak wychwalany jest puder od loreal true match. Ktoś stosował? zależy mi na opinii zy ten loreal naprawdę tak dopasowuje się do kolorytu i rodzaju skóry jak to jest reklamowane? będę wdzięczna za opinie

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Loreal true match opinie

27 sty 2018 - 11:25:59

Mnie nie zachwycił, chociaż używałam i zużyłam sałe opakowanie. Jest podzielony i składa się z kilku kolorytów, więc odpowiednio nałożony ładnie wyglada i daje fajny efekt. Ale trzeba umieć to zrobić.

Loreal true match opinie

27 sty 2018 - 11:41:18

@Szarczka no ja nie mam biegłości w nakładaniu kosmetyków, makijażu itp więc chyba mogę sobie nie poradzić :(

Loreal true match opinie

27 sty 2018 - 12:16:37

skoro masz sprawdzony to po co zmieniac zmiany nie sa dobre ;) a tak na serio to trzeba dobrac dobrze kolor niestety u nas w drogeriach są podkłady dla cery sródziemnomerskiej a nie skandynawskiej a my zaliczamy sie do tej 2 i ciezko dostac jasne podkłady. Ja mam ten podkład ale stosuje go na lato bo zima musze miec sporo jasniejszy i ten na zime mam z catrice i jest super, mam też AA i jest ok. kiedys lorealm miał taki fajny nazywał sie kaszmir czy jakos tak idealnie krył i sprawiał że buzia była taka aksamitna. co do nakładania to nie jest to filozofia albo gabeczka albo pedzel albo opuszki palców.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-27 12:18 przez agata74.

Loreal true match opinie

27 sty 2018 - 16:47:35

Ja używam od lat, dobrze się rozprowadza i nie zostawia maski. Zazwyczaj kupuję w kolorze beżu, ale raz kupiłam ivory - ten najjaśniejszy i jakoś słabo się wchłaniał, był inny, może jakiś stary.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Loreal true match opinie

18 sty 2019 - 14:00:25

Mi wysuszał skórę, ale jak ktoś ma bardziej tłustą czy mieszaną to będzie ok

Loreal true match opinie

27 mar 2019 - 11:48:32

Ja mam cere suchą i u mnie true match sie nie sprawdził :)

Loreal true match opinie

27 lis 2020 - 13:54:42

Cytat
morowa
Mi wysuszał skórę, ale jak ktoś ma bardziej tłustą czy mieszaną to będzie ok

Masz zdecydowaną rację, mam co prawda cerę mieszaną, ale zdecydowanie w tych miejscach bardziej tłustych daje radę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaż inaczej ...