Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tym razem makijaż, wskazówki ?

30 wrz 2017 - 09:39:37

Witam ... moich metamorfoz ciąg dalszy, chcę prosić o opinie tym razem w kwestii makijażu, zapewne jak zawsze jest coś dip oprawy, konturowania, włosy, może cos innego ... moim problemem jest ostatnio wysokość na której powinienem malować linie brwi ... może doradzacie ??? Jak ogolnie to wychodzi, czy zaczyna wychodzić ? Na jaki makijaż mogę sobie pozwolić ? Dzięki za opinie ...

Dodam iż problemem są dla mnie głęboko osadzone oczyska, linia brwi stosunkowo nisko ... niestety ...



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-30 09:40 przez Moniktr.

Tym razem makijaż, wskazówki ?

30 wrz 2017 - 10:04:47

hej ładna z ciebie kobietka:) to na wstępie:) na temat brwi polecam udać sie do salonu nitkowania oni nadadzą kształt twoim brwiom pokażą jak malować i wyczarują coś z niczego jak to mówią, z jakiej miejscowości jesteś? włosy grzywka przy takim cięciu nie jest dla ciebie i na pewno nie taki odcień blondu bardziej toffi kolorek i ewentualnie krótsza fryzurka z dużą grzywką ponizej zdjecie fryzurki, a tam gdzie dziewczyna ma długie włosy w takim odcieniu cie widzę, ile masz lat na tym zdjeciu które dodałaś?jak mogę wiedzieć





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-30 10:08 przez edekzkrainykredek2.

Tym razem makijaż, wskazówki ?

30 wrz 2017 - 10:38:51

Hej hej ... dzięki za rzeczowe podejście do sprawy ... co do mojego wieku to niestety starość już mnie dopada 32 na karku ...

Tym razem makijaż, wskazówki ?

30 wrz 2017 - 11:11:22

a tam jaka starość:) jeśtemy w podobnym wieku:) moim zdaniem ciebie właśnie blond postarza na zdjęciu:) często w realu człowiek wygląda inaczej:)widziałaś u siebie w mieście coś takiego jak nitkowanie brwi? lub w okolicach poszukaj w internecie może gdzieś znajdziesz oni ci pomogą dobrać kształt i jak sobie pomóc w ich malowaniu:)mi bardzo pomogli bo w sumie nie maiłam brwi:) co do kredki dla blondynek mogę polecić w yves-rocher brązową a nie czarna jak wszędzie
:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaż na wesele??