Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

3 minuty temu

Sklep internetowy

47 minut temu

Biznes

51 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

szkolenia kosmetyczne

26 sie 2017 - 12:50:21

Hej dziewczyny :-) Co myślicie o takim czymś jak szkolenia kosmetyczne dla osób, które nie są ani po kosmetologii ani po szkole kosmetycznej, a po prostu kochają zabiegi upiększające i chciałyby to robić w życiu? Nie mam żadnej szkoły skończonej, ale dorabiam sobie jako "domowa kosmetyczka" - robię piękne mejkapy, nauczyłam się robić paznokcie (głównie hybrydy), czeszę na wesela. Oczywiście wszystko po normalnej pracy, w ramach dorobienia i realizacji pasji. Ale to wszystko nauczyłam się sama. Teraz z kolei marzę o tym, żeby móc robić przedłużanie rzęs, ale do tego już jest potrzebna wiedza i praktyczne doświadczenie - tego się z neta nie naucze. W związku z tym pogrzebałam, poszukałam i znalazłam szkołę ze szkoleniami kosmetycznymi, w zasadzie kursami. Jak sądzicie, czy taki kilkudniowy kurs przedłużania rzęs wystarczy, żebym nauczyła się tego dobrze robić? Nie ukrywam, że sporo on kosztuje więc nie wiem czy się w to pchać. Jak radzicie?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-26 13:39 przez moderator.

szkolenia kosmetyczne

10 maj 2023 - 17:08:23

Jak najbardziej takie są na pewno bardzo ważne, ale ja jeszcze chcę powiedzieć, że również niezwykle istotną kwestią jest to aby wiedzieć jakich urządzeń używać. Zdecydowanie bardzo fajnie sprawdza się kartridż do RF z https://innsi.pl/pl/p/Kartridz-do-RF-Frakcyjny-Mikroiglowy-25-PIN/1648 i myślę, że na takich sprawach warto jest się skupiać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sposob na rzesy