Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przedłuzanie rzęs

31 sie 2016 - 09:18:42

Witam wszystkich,

Mam do Was pytanie wczoraj przedłużałam rzęsy po raz pierwszy metodą 2:1. Efekt naturalny i idealny byłam zadowolona.Po przedłużaniu oczy miałam bardzo czerwone podczas aplikacji szczypało kosmetyczka stwierdziła że to od oparów kleju tym bardziej że zdarzyło mi się jakoś tak odruchowo otworzyć oczy podczas aplikacji. Dziś oczy mam dalej czerwone, ale nie tak bardzo. I tu się pojawia pytanie od czego to zaczerwienienie i czy zejdzie samo? Na dodatek po przebudzeniu odpadło mi kilka rzęs może pięć. Wydaje mi się że nie powinno tak być. I się zastanawiam czy ja coś źle zrobiłam pomimo tego że przestrzegałam wszystkiego tak jak powinnam czy to wina kosmetyczki.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Przedłuzanie rzęs

31 sie 2016 - 09:30:38

Możesz mieć alergię na klej lub rzęsy. Jakie były użyte?- naturalne, czy sztuczne? Czy zaczerwienieniu towarzyszą jakieś dolegliwości bólowe?

Przedłuzanie rzęs

31 sie 2016 - 09:48:44

Rzęsy były 2:1 sztuczne. Nic nie boli i nie szczypie żadnej opuchlizny tylko to zaczerwienienie

Przedłuzanie rzęs

31 sie 2016 - 10:44:54

Według mnie to wina kleju. Był po prostu bardzo słabej jakości i podrażnia oczy lub kosmetyczka użyła go zbyt dużo. Też tak kiedyś miałam. Jeśli powieki swędzą to na 100% odczyn alergiczny, jak szczypią powieki i/lub spojówki to podrażnienie. Kup sobie kropelki ze świetlikiem np. Zuma, u mnie w aptece 8-9zł.
Co do rzęs -na następny dzień nic nie powinno odpadać, no może jedna, dwie rzęsy max. Proponuję zmienić rzęsy na naturalne, u mnie sztuczne się nie trzymały a tzw. "nutria" o której różnie się mówi - super. Raz się połasiłam na Xtreme Lashes u dyplomowanej stylistki - porażka, nie wiem czy to kwestia rzęs, czy stylistki, ale następnego dnia po zabiegu rano znalazłam wszystkie na poduszce. Także tego..nie zawsze drogie znaczy lepsze - Cziłała się nauczyła i z podkulonym ogonkiem wróciła do swojej osiedlowej kosmetyczki, ulubionej Pani Oli ;-)

Przedłuzanie rzęs

31 sie 2016 - 11:19:00

Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję że zaczerwienienie zniknie :-)

Przedłuzanie rzęs

31 sie 2016 - 12:54:14

Zniknie, jak nie samo to po kropelkach. Zdrówka życzę i pozdrawiam ;-)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Przedłuzanie rzęs

11 gru 2016 - 18:39:20

Osobiście noszę soczewki, mam wrażliwe oczy, a już łącznie ze 4 mc mam przedłużane rzęsy. Ja sobie to bardzo chwalę, i narazie nie myśle o tym żeby to zdjąc. Pierwsze uczucie może jest troche dziwne, mnie się wydawało że coś mi ciąży i cieżko jest mi mrugać oczami ;) Ale to po pierwszym dniu znika ;) Mogę polecić doby salon na pewno w 100% sprawdzony - Elegante na Woli w Warszawie. Zadzwoń, zapytaj, tylko pospiesz się przed świetami bo mogą być problemy z terminami.

zweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłuzanie rzęs

11 gru 2016 - 20:03:01

Hej Dziewczyny. Ja od kilku miesięcy zagęszczam rzęsy metodą 3D, czyli 3:1. Jestem zachwycona, zawsze miałam może nie tyle rzadkie, co krótkie i delikatne rzęsy, aż do momentu gdy robiłam fryzurę ślubną w pewnym salonie kosmetyczno-fryzjerskim i usłyszałam o promocji. Jeszcze przed podróżą poślubną umówiłam się i tak chodzę do dziś. Miałam już 4 wypełnienia, niestety, kosmetyczka zaproponowała krótką przerwę, żeby rzęsy odpoczęły. Ale zaraz po nowym roku umawiam się na wizytę, bo to uzależnia! Aha, dodam, że moje doczepiane rzęsy nie są przesadzone, czy teatrzlne, noszę okulary więc prosiłam o efekt zagęszczenia, nie wydłużenia, ponieważ nie chciałam aby rzęsy zahaczały mi o okulary. Pozdrawiam!

Kasia
lovethelifeyoulive.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pędzle M brush by Maxineczka ktoś ma?