Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja dawna znajoma....ma prawie 16 lat... Nie umiem opisać jak można wyglądać tak w takim wieku... Jak myślicie? .Ja rozumiem w 18lat tak wyglądać :D .


Mogę dodać ze 5 lat temu wyglądała jak dziecinka..

A wiesz, że upublicznianie cudzego wizerunku bez zgody samego zainteresowanego jest karalne?

Większe skupienie przyciągnie kurzy mózg autorki wątku niż dziewczyna na zdjęciach.

Jest takie powiedzonko ,że zawsze obgada Cie ten kto Ci zazdrości. Myślałaś, że wstawisz jej zdjęcia zazdrośnico i każdy będzie się z niej wyśmiewał? Chyba masz bardzo niską samoocenę :)

"5 lat temu wyglądała jak dziecinka" a jak miała wyglądać skoro miała 10-11 lat ?? Skoro teraz wygląda tak jak wygląda: widocznie dobrze sie tak czuje, ale zeby aż zakładać wątek z tego powodu?? :)

Melody87

i nic więcej nie trzeba ;)

No co dobrze wyglada,a ty co zazdrosna

Wygląda fajnie łądna jest tylko po co te dziubki okropne:) Co do wątku to albo ty sama się dowartościowujesz i wstawiasz swoje fotki albo bardzo zazdrościsz koleżance.Robisz to złośliwie, odbiła ci chłopaka?Wszyscy za nią się oglądają a nie za tobą?
Jeśli to ty sama to nie rob tego paskudnego dziubka:)

juz był raz ten wąte te same fotki i ten sam tekst" jak mozna wygladac tak majac 16 lat" no cóz młodosc sie postarza a starosc sie odmładza nic odkrywczego

Po samym tytule wątku brak słów matko gdzie ty się polskiego uczyłas:-D omg

Zakompleksione, to są dziewczyny/ kobiety, które nie akceptują siebie i nakładają maski na twarz (czyt. makijaż). Ktoś, kto jest zadowolony ze swojej natury nie czuje potrzeby zmian.
Wygląda jakby podchodziła pod trzydziestkę, dziewczynka powinna wyglądać jak dziewczynka, a nie jak dorosła kobieta.

Dziewczyna jest straszna, wygląda jak 30-tka po przejściach. Poza tym upublicznianie wizerunku osoby bez jej zgody jest karalne. Tak to jest jak nastolatki udają dorosłe i mają sieczkę zamiast mózgu.

poczytajcie sobie poprzednie watki tej laski,jest zazdrosna nawet o teledyski!:)masz dziewczyno problem z glowa

Jak dla Mnie Dziewczyna ze zdjęcia jest naprawdę śliczna :) Nic jej nie brakuje...

Wyglada jak wyglada Ty chyba gorzej od niej skoro pytasz Masz zamiar sie dowartosciowac?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rzesy