Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cienie do powiek Revolution

08 wrz 2015 - 12:32:16

Używa któraś z Was cieni Revolution?



jak z jakością? długo się utrzymują na powiekach czy raczej nie warto kupować?

Cienie do powiek Revolution

08 wrz 2015 - 13:19:08

Zdecydowanie moje kolory serce, ale niestety nie używałam cieni z tej firmy, może ktoś inny będzie wiedział coś na ten temat. Chętnie się dowiem ;)

Cienie do powiek Revolution

09 wrz 2015 - 12:42:36

ja też chętnie się dowiem bo już kiedyś zastanawiałam się nad zakupem. cena bardzo zachęca i kolory są fajne :) tylko nie wiem jak z jakością :(

Cienie do powiek Revolution

30 lis 2015 - 09:44:04

Ja używam i uwielbiam cienie, całe palety cieni z Makeup Revolution, są bardzo dobrze napigmentowane i bardzo tanie. Jeśli jesteś z Wrocławia to Makeup Revolution ma swoją szafę w Drogerii Jasmin na Piłsudskiego. W końcu mogę zobaczyć je na żywo, sprawdzić, a nie tylko na str internetowej. :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Cienie do powiek Revolution

01 gru 2015 - 10:01:27

szczerze mówiąc jedne z lepszych cieni w genialnej cenie.
mam ich paletki, pojedyncze cienie, a oprócz tego całą masę innych kosmetyków :D
często proszę przyjaciółkę, która jeździ do Anglii, żeby mi przywiozła jakieś nowości ;)

Cienie do powiek Revolution

10 gru 2015 - 11:42:23

Ja pod choinkę od Mikołaja oczekuję cieni Gwen Stefanii <moderacja> Wszelkie cienie per­ło­we czy satynowe , opa­li­zu­jące, meta­liczne,, różnorodne maty to jest to czego potrzebuję ;) zwłaszczy przy zbliżającym się Sylwku. Choć wiem, że to marzenie ścietej glowy bo cena ich jest ciutke za wysoka jak na moje skromne progi - 299 zł ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 15:50 przez moderator.

Cienie do powiek Revolution

11 gru 2015 - 09:32:11

no @Ewka_dontcry trochę przehcolowaś z ceną faktycznie , za takie cienie to w życiu bym nie dała 300 złotych . Co to w ogole jest kingmidas? Co do Revolution to sa niezle maja wiecej plusow niz minusow , bo maja ladne kolory , sa dosc mocno pigmentowane , cena jest ok , ale z drugiej strony nie sa az tak trwale i sie osypuja .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za pędzel?