Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny, orientujecie się może czy są jakieś przeciwwskazania do doklejania rzęs podczas, gdy nosi się soczewki kontaktowe? Chodzi mi o rzęsy Ardell klejone klejem Duo. Proszę o opinię, bo w sieci niewiele znalazłam na ten temat.chatoczko

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Po co doklejasz rzęsy na co dzień?!

moim zdaniem jeśli chcesz doklejać rzęsy to musisz zdjąć soczewki tak samo jak z henną i dopóki klej nie wyschnie ,, na opakowaniu pisze jak długo schnie'' to nie zakładaj soczewek
wiesz jak doklejasz rzęsy to można soczewkę gdzieś przesunąć i próbując ja poprawić możesz zepsuć doklejone rzęsy lepiej zdjąć i poczekać aż wszystko wyschnie a do tego czasu okulary jeśli naprawdze źle widzisz bez soczewek

a jak klej dobrze wyschnie to soczewki nie przeszkadzają :)

a i jeszcze jedno zapomniałam nie wolno zakładać też soczewek odrazu po doklejeniu rzęs ponieważ opary z kleju mogą podrażnić oko lepiej odczekać aż klej wyschnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-31 12:25 przez klaudia9510.

ja do ślubu miałam soczewki i doklejone rzesy, doklejałam bez soczewek, ale zaraz potem założyłam soczewki i było ok :)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

noszę soczewki i nigdy nic mi się nie stało (identyczny zestaw: Ardell + duo). kleju przecież używa się znikomą ilość, poza tym jest już trochę przyschnięty jak przyklejasz pasek z rzęsami, więc nie wpłynie do oka. wystarczy być uważnym.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Ja osobiście najpierw bym zdjęła soczewki, dokleiła rzęsy, a na końcu jak klej wyschnie ubrała je ponownie. lepiej nie ryzykować, że coś zrobię źle i będzie problem z soczewkami. Ostatnio kupiłam sobie soczewki kolorowe też doklejałam rzęsy jednak ostrożnie i dopiero po tym jak klej wysechł ubrałam soczewki. A tak ogólnie to efekt wyszedł super, brązowe soczewki i ładne długie rzęsy :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-07 15:57 przez Ela1595.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oriflame zrobi mi ktos zamuwienie???