Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić dobry makijaż

23 cze 2015 - 11:55:07

Podzielcie się wskazówkami jak zrobić dobry makijaż :) wiem, że połowa sukcesu to odpowiednio dobrane kosmetyki ale może wiecie w jaki sposób je nakładać, by makijaż był trwalszy i prezentował się dobrze :)
Dzielcie się wskazówkami serce

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zrobić dobry makijaż

30 cze 2015 - 01:32:20

Dobry makijaż to chyba metoda prób i błędów:) warto oglądać filmy na YT i zdjęcia z w internecie coś w stylu https://www.pinterest.com/piekneistylowe/stylowe-makija%C5%BCe/ gdzie są pokazane makijaże też krok po kroku :)

Jak zrobić dobry makijaż

01 lip 2015 - 12:42:24

no raczej pytanie zadane za ogólnie i w ogóle całe ksiażki by tu można pisać. szukaj w necie co cie interesuje, albo na yt.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 5/5

Jak zrobić dobry makijaż

25 sie 2015 - 10:27:25

A jak zrobić dobry makijaż na przebieraną imprezę w mrocznym stylu coś takiego jak tu http://www.aukcjoner.pl/gallery/020906220-2.html#I2 może być dowolna z podanych propozycji :P co prawda to nie halloween ale makijaż ma być w takim stylu...

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Jak zrobić dobry makijaż

16 wrz 2015 - 10:08:47

jadowitka fajne te propozycje :) ja na swojej studniówce miałam bardzo fajny smokey eyes i w kąciku oka zaczynała się jakby ljana z listkiem na policzku :) mega to wyglądało.. tutoriali do smokey jest dużo choćby tutaj http://balaganwkuferku.pl/ a później tylko kredką lub eyelinerem jedziesz jak z kociego oka i kończysz fajnym listkiem - czasami jeszcze robiłam tak że robiłam w kąciku powieki małą pajęczynkę i z niej na policzek zwisał mały pajączek, efekt super :D

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Jak zrobić dobry makijaż

02 lis 2015 - 22:17:01

Jezeli chcesz miec trwały makijaz to uzywja bazy. Sama niedawno odkrylam ten kosmetyk, bo wczesniej myslalam ze to zwykly pic na wodę. Ale kupiłam taką tanią, zeby wiele nie stracic- wybralam z Golden Rose rozświetlającą, bo lubie gdy makijaz dleikatnie sie mieni i jest pełen blasku ( ale wiem ze w swojej ofercie maja tez baze matującą, wiec dla osob z tlustą cera pewnie taka sprawdzi sie lepiej). Ale u mnie ta rozswietlajaca swietnie sie sprawdza- od teraz uzywam jej za kazdymr azem. Nie tylko makijaz dluzej sie trzyma, ale wyglada o wiele fajniej- delikatnie, swiezo, skora oddycha, baza ma lekką konsystencje, nie obciaza skory :) Moze sprobuj :)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić dobry makijaż

03 lis 2015 - 13:53:27

Moim największym sekretem makijażu jest po prostu<moderacja-spam. Nie raz się przekonałam, że bez dobrej bazy pod makijaż nie ma nawet sensu stara się malować - i tak wszystko prędzej czy później spłynie albo zwieje wiatr ;)
To co mnie przekonało żeby wybrać rozświetlającą to na pewno fakt, że potrafi idealnie rozświetlić twarz - jak sama nazwa wskazuje :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 20:41 przez moderator.

Jak zrobić dobry makijaż

05 kwi 2016 - 10:42:24

Ja uzywam bazy pod makijaz z bell do skory naczynkowej i fajnie mi niweluje czerwona skore i przebarwieniazłyembed_image 819a602367c6e3f4e9280ee53138d758]

A także beauty blenderów (oczywiscie podrobek). Jeden kupilam w naturze

A drugi w jakims chinczyku Ten drugi jest dla mnie lepszy. Orginalnego nie miałam więc sie nie wypowiem.

I uzywam także tego tuszu i ten fluid

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Salon z zabiegami kosmetycznymi - Kraków