Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Makijaż permanentny brwi.

30 kwi 2015 - 10:19:33

Cześć dziewczyny!
Czy któraś z Was miała wykonywany zabieg permanentny brwi?
Otóż zastanawia, a właściwie stresuje mnie jedna kwestia...
(Wszystko robiłam jak zalecała kosmetyczka, smarowanie itd...). Wczoraj zaczęły odpadać mi strupki. W niektórych miejscach mam jakby białą warstwę/plamę? Czy to jest normalne? A może to ta warstwa która ma się jeszcze złuszczyć? W internecie nic nie mogę na ten temat znaleźć. Jeśli któraś miała podobnie, proszę powiedzcie co i jak :)
Jeśli nie proszę ogromnie choć o podbijanie ! :)

Makijaż permanentny brwi.

01 maj 2015 - 10:01:09

Jeżeli chodzi o białe "plamki/łatki" to się zdarza , na korekcie kosmetyczka powinna się tym zająć i już nie powinno być problemu. Jeżeli chodzi o makijaż permanentny w Warszawie to bardzo polecam "BellaMour - usługi kosmetyczne " Pani bardzo profesjonalna , mega cierpliwa , wykonanie śliczne , takie jakie sobie wymarzyłam. Terminy szybkie i da się naprawde dogadać . Ceny naprawdę konkurencyjne. zawsze dobrze doradzi i uspokoi panikę , można zawsze zadzwonić wrazie jakiś pytań itd. Ma swój fanpage na fejsie można zobaczyć i się skontaktować ;) ja u niej robiłam brwi i moje przyjaciółki brwi i kreski na powiekach i siostra usta . Wszystkie serdecznie pozdrawiamy i z czystym sumieniem POLECAMY :)))!!

Makijaż permanentny brwi.

01 maj 2015 - 14:27:00

Cytat
Bejbe96
Jeżeli chodzi o białe "plamki/łatki" to się zdarza , na korekcie kosmetyczka powinna się tym zająć i już nie powinno być problemu. Jeżeli chodzi o makijaż permanentny w Warszawie to bardzo polecam "BellaMour - usługi kosmetyczne " Pani bardzo profesjonalna , mega cierpliwa , wykonanie śliczne , takie jakie sobie wymarzyłam. Terminy szybkie i da się naprawde dogadać . Ceny naprawdę konkurencyjne. zawsze dobrze doradzi i uspokoi panikę , można zawsze zadzwonić wrazie jakiś pytań itd. Ma swój fanpage na fejsie można zobaczyć i się skontaktować ;) ja u niej robiłam brwi i moje przyjaciółki brwi i kreski na powiekach i siostra usta . Wszystkie serdecznie pozdrawiamy i z czystym sumieniem POLECAMY :)))!!

Dziękuję za odzew :*
Ja akurat jestem z Rzeszowa, więc siłą rzeczy do salonu o którym tak ciepło mówisz nie mam możliwości zajrzeć... a szkoda :)

Makijaż permanentny brwi.

01 maj 2015 - 14:57:40

Zastanawiam się już od dłuższego czasu nad taką usługą, bo mam już dosyć ich malowania. Napiszcie ile takie cudeńko kosztuje i jak wygląda cały zbieg?

Makijaż permanentny brwi.

01 maj 2015 - 16:25:05

Cytat
dana82
Zastanawiam się już od dłuższego czasu nad taką usługą, bo mam już dosyć ich malowania. Napiszcie ile takie cudeńko kosztuje i jak wygląda cały zbieg?

Myślę, że na wszystkie Twoje pytania odnośnie zabiegu odpowie wujek google :) Przynajmniej ja sama miałam ich tak wiele, że spędziłam dobre kilkanaście h na czytaniu informacji na ten temat. A i tak jak widać wciąż pojawiają się pytania ;) Co do ceny - każdy salon ma właściwie inną cenę. Może być 500 a może być 1000, choć ja przeglądając cenniki różnych salonów zauważyłam, że najczęściej w przypadku brwi jest to 800 zł. Korekta najczęściej jest w cenie (ale nie zawsze, dlatego warto dopytać, żeby potem nie było zdziwienia). I punkt który wg mnie jest ważny, dobrze jest obejrzeć dotychczasową galerię salonu z wykonywanych zabiegów. Są strony, które oczywiście wychwalają swoje usługi pod niebiosa, ceny kosmiczne, a jak ogląda się zdjęcia to aż strach (niczym brwi odrysowane od szklanki :D).

Makijaż permanentny brwi.

10 lip 2018 - 00:22:35

Dobrze wykonany permanentny utrzymuje się do kilkunastu miesięcy. Jeśli jest widoczny kilka lat, to znaczy, że został wykonany na bazie pigmentu przeznaczonego do tatuażu lub zbyt głęboko i jest po prostu tatuażem. W takim przypadku może nigdy nie zniknąć, a po ciemnych kreskach mogą z nami zostać niebieskie lub grafitowe ślady. Można je usunąć za pomocą preparatu, który także stosujemy w naszym centrum, kiedy zgłosi się do nas klientka w celu poprawy makijażu lub usunięcie efektu niezbyt szczęśliwego zabiegu wykonanych w innych salonach. Aby uniknąć takich sytuacji, zawsze zalecam wielokrotne sprawdzenie danego salonu - efektów pracy linergistek w nim zatrudnionych, np. obejrzenie fotogalerii na stronie. Polecam także dopytanie się, na jakich barwnikach pracuje dana specjalistka, aby uniknąć rozczarowań.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ważność tuszu do rzęs