Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

dobry fluid?

14 lis 2015 - 14:23:24

a ja wole jednak dr irene, jest droższy ale zdecydowanie sie do niego przekonałam

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

dobry fluid?

27 lis 2015 - 09:58:16

A co myślicie o takim podkładzie z loreala?


ostatnio kupiłam i jest wg mnie dość dobry, dość lekki i łatwo się go rozprowadza. Poprzednio miałam lirene ale szału nie było, zbyt lejący był. Ten z serii 24H fajnie się trzyma i dobrze wygląda nawet po całym dniu w pracy. Kiedyś miałam jeszcze jedno fajne cudo ale dawno nie widziałam takiego produktu w rossmanie a mianowicie podkład w musie :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 3/5

dobry fluid?

27 lis 2015 - 10:53:09

Miałam go kiedyś:) całkiem niezły był teraz używam bourjois healthy mix

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 5/5

dobry fluid?

01 gru 2015 - 02:43:47

Ja mam też Loreala Infallible matujący. Przekonały mnie do niego nasze kochane blogerki. Dzięki Wam dziewczyny moja buzia do wieczora tylko odrobinę zaczyna się błyszczeć, gdy po innych podkładach błyszczała się na full już po godzinie. Poza tym Infallible dobrze kryje i ładnie wtapia się w skórę, nawet jak kupicie ciut przy ciemny kolor.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

dobry fluid?

03 gru 2015 - 14:47:12

Popieram, Loreal wypuszcza na rynek naprawdę dobre podkłady i co do tego się zgadzam. Ja akurat cenię sobie to, że podkład utrzymuje się długo i jeśli jest na nim informacja, że matuje skórę przez długi czas to w przypadku tego wspomnianego tak właśnie jest. I to jest wielki plus.

dobry fluid?

05 gru 2015 - 20:27:50

polecam super



dobry fluid?

03 mar 2016 - 10:54:04

ja na próbę kupiłam od bielendy matujący make up akademie
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=85986
u mnie póki co sprawdza się, ładnie matuje i nie ściera się za szybko.

dobry fluid?

09 mar 2016 - 19:54:33

moze revlon colorstay?

dobry fluid?

10 mar 2016 - 09:40:13

ja najbardziej lubię Loreal revitalift z serum przeciwzmarszczkowym. Mam dobrze dobrany odcień do swojej karnacji, dzięki czemu twarz ma naturalny odcień. Sam podkład ma fajną konsystencje i dobrze kryje moje zmarszczki mimiczne.
Podkład mamy na twarzy minimum osiem godzin na twarzy, dlatego powinno mu się poświęcić dużo uwagi żeby był dobrany naprawdę dobrze o naszych potrzeb.

dobry fluid?

10 mar 2016 - 10:01:27

ja używam ten



niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

dobry fluid?

27 kwi 2016 - 19:58:51

dla mnie odkryciem ostatnich czasów jest SuperStay 24H - rewelacyjna trwałość

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

dobry fluid?

10 paź 2016 - 13:13:04

Fluid Nawilżający Kwiatowy HB. Nie wiem czy kojarzycie - ogólnie kosmetyk jest świetny, daje radę, robi dużą różnicę. Skóra miękka i delikatna, widać po czasie całkiem naturalnie wyglądającą opaleniznę. Ogólnie - wszystko super. Polecam pod makijaż, tym bardziej, że nie jest to drogie.

dobry fluid?

02 gru 2016 - 15:25:12

Dla mnie najlepszym podkładem jakiego używałam jest max factor facefinity. A przerabiałam różne, m.in. Estee Lauder, Revlon, L'Oreal itp.

dobry fluid?

20 gru 2016 - 15:04:30

Cytat
rooolka
Dla mnie najlepszym podkładem jakiego używałam jest max factor facefinity. A przerabiałam różne, m.in. Estee Lauder, Revlon, L'Oreal itp.
Oooch, ja miałam próbkę z Estee Lauder i naprawde zastanawiam sie nad kupnem pełnego opakowania. Tylko ta cena -_-

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

dobry fluid?

21 gru 2016 - 00:16:59

Ja z fluidów mogę polecić Bourjois, healthy mix. Nie wysusza skóry, co jest jego dużą zaletą, może trochę zbyt mało trwały, ale i tak mi opdowiada. No i trzeba go przypudrować, żeby twarz się nie świeciła

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chcę wygrać konkurs! Pomożecie?:)