Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

dobry fluid?

30 cze 2015 - 12:37:08

Bourjois Healthy Mix serce ale nie warto kupować w drogeriach, bo w internecie np. na trena.pl jest praktycznie o połowę taniej:)

dobry fluid?

01 lip 2015 - 19:25:00

A ja polecę coś innego :) zamiast fluidu- korektor.

Po prostu używam korektora jak fluid, smaruję całą twarz :)

Plusy z zastąpienia fluidu korektorem:
+ Konsystencja korektora jest dużo lepsza niż podkładu
+ Lepiej dobrany kolor
+ Dobrze kryje niedoskonałości i przebarwienia
+ Mniejsze koszty
+ Nie spływa
+ Nie ma efektu 'tapety', dużo osób mówi, że nie mam makijażu i wyglądam naturalnie i chyba to jest najważniejsze :)

Osobiście używam korektora Bell HypoAllergenic. Pisze, że jest to Hipoalergiczny korektor rozświetlający pod oczy. Ale ja używam go na całą twarz i polecam takie rozwiązanie zamiast podkładu ;)

I jeszcze jedno.. Zauważyłam, że moja cera się poprawiła a trądzik prawie całkiem zniknął. No i nie muszę wydawać dużo pieniędzy na kosmetyki. Korektor wystarcza mi na jakieś 3 tygodnie. A cena jest naprawdę mała. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-01 19:25 przez _natt_es.

dobry fluid?

01 lip 2015 - 19:39:46

Bardzo dobry i tani jest rimmel stay matte, jest idealnie kryjący.



dobry fluid?

19 lip 2015 - 20:41:22

ja używam tlyko pharmacerin, u mnie zdał test na 5+. Miałam skórę trądzikowa i dobrze ją krył, bo są matujące i nawilżające. Teraz jak juz nie mam krost, bo znalazłam wybawienie żelem alaclarin, myślałam ze nic mi nie pomoże, ale używałam go rano i wieczorem przez jakieś 2 miesiace i teraz już nie musze mieć matującego podkładu.

dobry fluid?

27 lip 2015 - 11:44:00

ja używam garniera i jestem bardzo zadowolona, skóra się tak nie świeci i fajną ma konsystencje.

zweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

dobry fluid?

28 lip 2015 - 10:20:49

ja polecam podkłady z P2 to niemiecka marka ale można je dostać na allegro

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

dobry fluid?

28 lip 2015 - 11:22:47

Ja używam już od roku Rimmela - dla mnie idealny! Wyrównuje koloryt skóry, nadaje delikatny odcień i zakrywa niedoskonałości a d o tego jest niesamowicie wydajny! Opakowanie starcza mi na 3-4 miesiące - często kupuje go w promocji za ok.30 zł :)


zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

dobry fluid?

31 lip 2015 - 12:20:27

Polecam pudry i kremy z KOLEKCJA CC COLOUR&CARE tu do kupienia na mojej szafie a przypięte tutaj zobacz tutaj

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

dobry fluid?

05 paź 2015 - 01:04:56

Ja używam podkładów Bourjois od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. ładnie kryją i nie zapychają twarzy, do tego mają wygodną buteleczkę

dobry fluid?

27 paź 2015 - 19:53:44

Moim zdaniem z własnego doświadczenia mogę polecić podkład L'OREAL PARIS true match :)
Ja używam odcienia 2N vanille i jestem bardzo zadowolona.Jest to odcień dopasowany do neutralnej karnacji czyli nie za ciemnej i nie znowu takiej bladej :)
Bardzo dobrze go się rozprowadza (gąbeczką-dokładniejsza precyzja rozprowadzania). Owszem konsystencja podkładu jest lekko płynna,jednakże to sprawia,że nie trzeba go wcale dużo nakładać.Podkład ten zawiera również małe pigmenty co dodaje efekt zdrowej i świeżej skóry :). Można go dostać w drogeriach,jednakże kiedy już dojdzie się do w prawy z dobieraniem odpowiedniego odcienia podkładu można zamówić przez internet.Ja zamawiałam z allegro i koszt wyniósł mnie ok 48zł także naprawdę bardzo polecam. ;)

dobry fluid?

27 paź 2015 - 20:45:37

ja mam kilka podkładów w zalezności od pory roku lancome teint idole, catrice mousse matt, aa kryjacy podkład wygładzajacy, loreal true match, loreal infallible.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

dobry fluid?

02 lis 2015 - 22:20:19

A nie lepiej zainwestować w krem bb? Osobiscie nie przepadam za drogeryjnymi fluidam- wiekszosc jest ciezka, ma brzydki pomaranczowy lub co gorsza rozowy kolor i szybko się waży. Moim ulubiencem sa kremy bb- a dokladnie mam jednego takiego ulubienca z Golden rose. Tani jak barszcz, a ma same plusy- ma filtr 25! Dla mnie to istotna sprawa :) do tego fajny wybór kolorow, mysle ze nawet bladolice panie znajda cos odpowiedniego dla siebie :) a co nawjazniejsze- nie zapycha skory, nie tworzy efektu maski, a zakrywa to co zakryc na twarzy trzeba ;) masz mloda skore, szkoda meczyc ja fluidem !

dobry fluid?

02 lis 2015 - 22:52:27

Astor Mattitude - lekki, wyrównuje koloryt, skóra się nie świeci (nawet tłusta) dla mnie super !

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

dobry fluid?

12 lis 2015 - 19:14:45

Ja używam Maxa Factora w kompakcie.

dobry fluid?

12 lis 2015 - 19:42:25

Mac pro longwear

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Salon z zabiegami kosmetycznymi - Kraków