Obecnie rozmawiamy o:

Meble

31 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Utrwalacz makijażu

20 mar 2015 - 00:38:42

Wybieram się na weselę i pomyślałam, że fajnie byłoby utrwalić makijaż na całą noc. Macie jakiś przetestowany i godny polecenia utrwalacz?

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Utrwalacz makijażu

15 gru 2015 - 11:26:50

w sumie większość mgiełek się sprawdzi. te dostępne w pl to np kobo (natura), mary kay i avon (konsultantki, allegro)

Utrwalacz makijażu

21 gru 2015 - 19:18:25

Miałam niedawno podobną imprezę i oprócz utrwalacza w mgiełce użyłam dodatkowo bazy pod makijaż. Nie była to jakaś markowa baza, ale kosztowna bo zapłaciłam ponad 50 zł za malutkie opakowanie. Wydaje sie jednak, że będzie wydajna. Potem spryskałam oczy mgiełką do utrwalania i makijaż faktycznie utrzymał się cały wieczór, choć pod koniec musiałam lekko rozetrzeć cień, bo zaczął się skawalać w załamaniu powieki.

Utrwalacz makijażu

31 gru 2015 - 10:43:15

Baza to jest bardzo dobre rozwiązanie. Nie na co dzień, ale na wielkie wyjścia - koniecznie. Inaczej skończycie jak ja na weselu siostry: na wszystkich zdjęciach się świecę :)

Utrwalacz makijażu

21 sty 2016 - 14:52:40

Hej :) baza pod makijaż, pamiętaj, że im mniej tym lepiej. Im więcej warstw makijażu (podkład,korektory) tym szybciej spłynie. Jeśli nie masz większych problemów z cerą polecam jedną wartwe podkładu a korektor tylko miejscowo, puder wklepać mocno a utrwalić najlepiej delikatnie wodą termalną "uriage" polecam bądź utrwalaczem z Avonu, jednak trzeba go aplikować z daleka i bardzo mało bo troche zbyt mocno ściąga twarz. Pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Utrwalacz makijażu

23 lut 2016 - 20:11:18

Ja bazę używam tylko na tzw. wielkie wyjścia, nigdy na co dzień. To prawda, że im mniej warstw w makijażu tym lepiej. Utrwalacz też raczej na wielkie wyjścia, chyba, że zapowiada się długi dzień w pracy i makijaż ma przetrwać cały dzień. Dobrą bazę ma Avon, utrwalacz używałam i avonowski i kryolana, ale obydwa wysuszały dosyć mocno cerę. Teraz mam fixer do makijażu make up akademie z Bielendy i dobrze utrwala, ale nie ściąga skóry i nie wysusza, potrafi utrwalić makijaż na dobre 10 godzin, co uważam jest niezłym rezultatem.

Utrwalacz makijażu

23 lut 2016 - 23:02:50

Używałam tego z avon jest naprawdę super :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Utrwalacz makijażu

06 kwi 2016 - 16:30:36

Cytat
MagDusiek
Używałam tego z avon jest naprawdę super :)

jest jeszcze dostepna w katalogu? jeśli tak to w jakiej cenie? :) dzięki z góry

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Utrwalacz makijażu

20 kwi 2016 - 11:43:51

MUR ma fajne spraye do utrwalania makijażu. słyszałam też o Avon i Kobo, ale nie wiem jak się sprawdzają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wizażystka poszukuje modelek