Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

eyeliner pokażcie swoje kreski :)

15 sty 2015 - 18:24:38

od dłuższego czasu próbuje namalowac idealną kreskę, ale średnio mi to wychodzi.. Jakich eyelinerów uzywacie ?

eyeliner pokażcie swoje kreski :)

01 lip 2015 - 19:46:02

Na początek polecam zakupić zwykła czarną kredkę do oczu (żeby nie była za twarda, ale i nie za miękka).

Taką kredką spróbuj narysować delikatnie kreskę przy samych rzęsach. Za pierwszym razem na pewno prosta się nie uda, wiec proponuję nie naciskać mocno tej kredki. Ważne żebyś zaznaczyła kontury kreski. Możesz je oczywiście poprawiać aż będzie cała kreska narysowana.

No i polecam malowanie od wewnętrznej strony oka, do zewnątrz i małymi kroczkami, po kilka milimetrów. Z czasem nauczysz się robić dłuższe prostsze pociągnięcia kreską, ale ręka musi się przyzwyczaić. ;)

Następnie proponuję eyeliner w flamastrze. Plusem jest to, że ilość eyelinera wypływa w zależności od tego jak mocno się go przyciśnie do powieki, więc można to kontrolować.

Takim eyelinerem w flamastrze popraw wcześniej narysowaną kreskę kredką. Po pierwsze wypełnisz ewentualne braki i kolor będzie "czarniejszy". No i flamaster ma cienką końcówką dzięki czemu możesz wykonać cienkie zakończenia kreski :)

Myślę, że na tym na początku możesz poprzestać. Ja jeszcze nakładam trzecią warstwę, zwykłym eyelinerem w pędzelku, żeby utrwalić kreskę i żeby kolor był żywszy. :)

+ na koniec pociągnij tuszem rzęsy, przy samych powiekach także, ponieważ tam najczęściej widać braki eyelinera, a tusz je zapełni i dzięki pomalowanym rzęsom kreska wygląda lepiej :)

Powodzenia w nauce ;) też mi trochę zeszło zanim się nauczyłam robić proste kreski za jednym pociągnięciem ale wytrwałości ;)

eyeliner pokażcie swoje kreski :)

14 sie 2015 - 14:23:39

u mnie też nie zawsze ta kreska równo wyjdzie, jak to się mówi, ćwiczenia czynią mistrza :)

eyeliner pokażcie swoje kreski :)

14 sie 2015 - 15:40:16

ja mam skosna z avonu i jest spoko, najlepsza ze wszystkich jakie miałam.ewentualnie skosny pędzelek i cień ;)

eyeliner pokażcie swoje kreski :)

22 paź 2015 - 14:23:32

ja niedawno kupiłam na próbę od GR estreme sparkle eyeliner z drobinkami brokatu- cieniutki pędzelek pozwala namalować cieniutką kreskę- brokat nie osypuje się, a makijaż trzyma się cały dzień. ja wziełam czerny, ale widizałam, że jeszcze były inne kolory zielony, niebieski, złoty i chyba srebrny, tak więc do wyboru do koloru :)

eyeliner pokażcie swoje kreski :)

22 paź 2015 - 15:41:14

Tez długo uczyłam się malować kreskę e-linerem. jak wcześniej wspomniała nat es dobrze przed użyciem e-linera namalować ją delikatnie kredką lub pędzelkiem używając cienia. dopiero potem powórzyć to e-linerem. Tak pomału ja nauczyłam się ją rysować, choć też jeszcze nie tak szybko i precyzyjne, choć jest o wiele lepiej;) Na moim blogu pokazałam mój efekt.

Zapraszam http://beautyfrommadeline.blogspot.com/2015/10/tusz-do-rzes-wibo-extreme-volume-lashes.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaż ślubny - podkład