Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 16:19:15

Witajcie. chciałabym was zapytać jak konturować twarz i czy w ogóle przy mojej twarzy da się to zrobić oglądałam kilka filmików na yt próbowałam próbowałam raz ze sztucznie mi to wyszło a za drugim jak maska to w końcu się podobałam a chciałabym trochę zaznaczyć kości policzkowe których nie mam :( i trochę wyszczuplić twarz tym bardziej ,że zawsze nosze spięte włosy bo mi tak wygodnie zwłaszcza w pracy. może polecicie jakieś dobre bronzery i pędzle ? albo macie jakiś fajny filmik z którego na prawdę nauczę się malować bo oczu też nie umiem malować tylko tusz :D dzięki wielkie za każdy komentarz i pomoc :)

ps dodałam przykladowe zdjęcia jak wygladam na codzień jak jestem umalowana jeśli tak można to nazwać :D



konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 16:23:31

też z chęcią bym się nauczyła ,ale robić smoky eyes :-) a tak po za tym bardzo ładna z ciebie dziewczyna.

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 16:31:20

dziękuję ,ale niestety nikt nam nie pomoże trzeba dalej grzebać na youtubie :D

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 16:32:06

Autorko, śliczna z ciebie kobitka, więc pytam się, po co się dodatkowo "tapetować"? Lekki podkład na buzię, delikatna, lekko roztarta kreska na powiekach, do tego tusz. Na usta balsam, odrobina różu/bronzera na skronie i policzki i super - naturalnie i pięknie. Pozdrawiam :)

Autorko, śliczna z ciebie kobitka, więc pytam się, po co się dodatkowo "tapetować"? Lekki podkład na buzię, delikatna, lekko roztarta kreska na powiekach, do tego tusz. Na usta balsam, odrobina różu/bronzera na skronie i policzki i super - naturalnie i pięknie. Pozdrawiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-11 16:32 przez MamaIwa.

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 16:35:55

no właśnie kredka na powiekach..próbowałam.. mam opadające powieki i kredka tylko zmniejsza mi oczy a jak chce sobie pomalowac ładnie powieki chociaz to mi sie zaraz wszystko sciera może ktoś poleci jakieś dobre trwałe cienie i jak je ładnie nakładać zeby jakoś to wyglądało.jakiś filmik pomocniczy ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-11 16:36 przez okruszek1990.

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 16:57:01

przeciez na youtube jest tyle filmikow. zajrzyj na kanly maxineczki, katosu, red lipstick monster, stylizacje,zmalowana, przeciez tego jest multum :) i jak dla mnie to brwi sajakies dziwne, takie grube na poczatku, ana koncu cienki paseczek

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 16:58:20

na dwoch ostatnich zdjeciach ma takie cienkie a na dwoch pierwszych juz ma ladne ,podobaja mi sie te na gorze co ma na dole za krotkie już sa

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 16:58:53

tez bym sie chetnie dowiedziala

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 17:04:35

tez mam takie powieki jak Ty - mój trik to ciemny cień w kącik zewnętrzny powieki , jasny w wewnętrzny - ładnie wyblendować w załamaniu i oko zrobione
Żaden inny makijaz sie u mnie nie sprawdza

Jeśli chodzi o konturowanie. Z taką urodą jaką posiadasz w życiu bym nie konturowała twarzy - masz idealną twarz, lepiej nie psuć tego co dobre dała natura :)

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 17:08:16

ten ciemny cień w powiekach w kacikach to koleżanka ma dobry pomysł ja mam dużą twarz i wysokie czoło i powinnam wręcz konturować twarz trzeba chyba raz pójść do makijazystki zaplacic i pokaze jak sie to robi bo ja z filmikow nie umiem sie nauczyc po prostu nie mam reki chyba tak jak autorka calego watku ..

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 17:44:13

dziekuje za wszystko ,ale co dalej z konturowaniem ? mam okragla twarz :(

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 18:39:25

Hm?

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 19:22:42

Ale jestes sliczna :*

A tak w ogole to nie wyglądasz na okrągłą twarz hm bardziej bym powiedziala ze owalna ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-11 19:25 przez MalwiLove.

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 19:47:27

ładna z Ciebie dziewczyna co do malowania to polecam tą stronkę http://mrslashes.pl/ Madzia też ma swoje filmiki i jak dla mnie jest genialna :)

konturowanie twarzy

11 sty 2015 - 19:59:20

o dziękuję bardzo dziewczyny , wszystkie jesteśmy śliczne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PhotoReady czy Colorstay??