Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaż brwi

28 gru 2014 - 15:22:46

Hej. Za dwa tygodnie idę na regulacje brwi. Strasznie podobają mi się brwi robione metodą permanentną ( jednak jeszcze bym się nie zdecydowała na taki zabieg , bo boję się efektu ) , zastanawiam się czy kredką do brwi można uzyskać taki efekt ? Jeżeli malujecie brwi kredką lub malujecie je czymś innym dającym taki efekt podzielcie się zdjęciami ;)

zweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 3/5

makijaż brwi

30 gru 2014 - 15:17:30

Hej:)
nie mam jak teraz zrobić zdjęcia ale ja delikatnie maluję je pędzelkiem do kresek i czarnym ciebiem a na to nakładam Brow Artist plumper od Loreala - maskarę do brwi (są dwa rodzaje - chyba lekko brązowa i bezbarwna?). bardzo fajnie to wygląda:)

makijaż brwi

09 sty 2015 - 11:33:14

ja uzywam sleeka <moderacja> ale kredke, bez pedzelkow :) w ten sposob mi latwiej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 15:39 przez moderator.

makijaż brwi

09 sty 2015 - 11:39:36

ja jak zrobię hennę to nie muszę malować brwi :) tylko do mocniejszego makijażu wzmacniam brwi brązową kredką :) polecam ci filmik Alina Rose gdzie pokazuje jak to robić :)

makijaż brwi

03 lut 2015 - 23:44:48

Ja używam zestawu do brwi z firmy ELF. W zestawie jest wosk barwiący i cień. Moje brwi można zobaczyć w zdjęciu profilowym :)
Polecam ten zestaw, używam już 5 lat. Bardzo trwały i daje ładny efekt.

makijaż brwi

05 lut 2015 - 19:38:56

A ja używam kredki do brwi z Essence :)

makijaż brwi

05 lut 2015 - 20:02:29

Kredka Essence ,cienie do brwi z Oriflame;) POLECAM!
robię też henne co 2 tyg

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż brwi

13 lut 2015 - 02:36:44

A regulujecie sobie brwi same, czy chodzicie na regulacje do kosmetyczki? I jak czesto w ogole powinno sie regulować,żeby ładnie te brwi wyglądały?

makijaż brwi

13 lut 2015 - 08:22:59

ja używam cieni do brwi Pierre rene 3 kolory+ wosk . Wychodzą super naturalne brwi

makijaż brwi

13 lut 2015 - 08:29:15

Cytat
Majus13
A regulujecie sobie brwi same, czy chodzicie na regulacje do kosmetyczki? I jak czesto w ogole powinno sie regulować,żeby ładnie te brwi wyglądały?

no szczerze mówiąc to praktycznie codziennie pojawia się jakiś włosek do usunięcia :) ale ja robię to sama, podczas porannego makijażu :)

Gdybyś chciała chodzić z tym do kosmetyczki, to myślę, że tak raz w miesiącu. Przez resztę czasu możesz wyrywać sama to co będzie odrastać :)

makijaż brwi

13 lut 2015 - 08:58:52

Ja użwyam zwykłej kredki do brwi Rimmela, plus co miesiąc henna, czasem sobie zrobię sama hennę, kiedyś zupełnie sobie tego nie wyobrażałam, że będę potrafiła zrobić sobie sama brwi i chodziłam w kółko do kosmetyczki.
Wyrobiłam to sobie i jest mi o wiele wygodniej, chociaż zastanawiam się także nad permanentnym, żeby zupełnie nic nad tym nie robić.

Polecam pobawić się troszkę samej a dojdziesz do wprawy:) Jeśli nie, to kosmetyczka kilka razy a później permanetne u b dobrej pewnej kosmetyczki :)

Jeśli chcesz, mam trochę zdjęć u siebie makijażu i całej twarzy i widać, jak to wygląda.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż brwi

05 lut 2016 - 17:39:10

Stały makijaż brwi jest dobry w przypadku gdy nie masz czasu chodzić do kosmetyczki. Henna na brwi może utrzymywać się nawet do miesiąca, koszt zakupu to kilka złoty, więc warto spróbować.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-07 12:25 przez sulejowek03.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż brwi

09 lut 2016 - 08:40:16

Zastanawiałam się kiedyś nad takim makijażem permanentnym brwi, ale nie potrafię się na to zdecydować. Więc codziennie rano walczę z kredką ;).

makijaż brwi

09 lut 2016 - 09:25:45

Osobiście uważam że makijaż permanentny metodą piórkową jest nabardziej naturalnym i trwałym zarazem rodzajem makijazu :-) Jeśli będziesz chciała to polecem Ci niedrogi gabinet który robi naprawdę dobrze taki makijaż.

makijaż brwi

17 lut 2016 - 12:22:17

Ja używam brazowej paletki cieni i do tego wspomiany tusz do brwi z Loreala ;) Robie tez henne, to wtedy zwykle rezygnuje z tego tuszu, ale ze mam dosyć rzadkie to z cieniami sie nie rozstaje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozświetlacz Mary Lou Manizer