Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Po jakim czasie perfekcyjny wizaż?

04 gru 2014 - 07:32:52

Ile czas zajęło wam takie dopracowanie usługi, że nie bałyście się żadnej klientki? ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Po jakim czasie perfekcyjny wizaż?

07 gru 2014 - 19:12:22

Szybko ;-) Po prostu człowiek do momentu kiedy nie ma do czynienia z żadną wymagającą klientką myśli sobie, że może wszystko i wie wszystko.
A to nie jest prawda. Bać się nie wolno, bardziej trzeba umieć podołać wyzwaniu ;-)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Po jakim czasie perfekcyjny wizaż?

08 gru 2014 - 07:20:47

A kiedy zaliczyłaś jakąś wpadkę, że faktycznie klientka była niezadowolona? Co to było i jaka to była klientka?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Po jakim czasie perfekcyjny wizaż?

09 gru 2014 - 20:48:22

Nie kojarzę takiej sytuacji. Wiadomo, że pojawiają się klientki, które narzekają na wszystko, ale i na nie mam sposoby.
Na pewno nie ma się co irytować, bardziej chodzi o to, aby próbować im dogodzić. To właściwa droga.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Po jakim czasie perfekcyjny wizaż?

10 gru 2014 - 07:37:17

Hehe... wszystkie zadowolone, no proszę... W tej pracy nie jest łatwo o prawdziwe osiągnięcia, trzeba się mocno rozwijać, starać się i dbać o siebie, wtedy korzyści będą, wiem jak budowałam swoją renomę w okolicy ;-)

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Po jakim czasie perfekcyjny wizaż?

08 cze 2015 - 12:00:02

Perfekcyjny nigdy nie będzie tak samo jak nasza wiedza i umiejętności, w tej branży wszystko tak szybko się zmienia że trzeba się ciągle na bieżąco dokształcać i szkolić, w Artystycznej Alternatywie można zrobić sobie fajne kursy wizażu, charakteryzacji, stylizacji i sporo innych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

już nic nie pomaga!