Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo proszę o radę, zdecydowałam się na zabieg zamykanie naczynek ale troszkę poczytaałam i bardzo boję się blizn i przebarwień po zabiegu. Moja cera jest w złym stanie pełna przebarwień, śladow po krostach, nieliczne wykwity no i rozszerzone naczynka na policzkach i skrzydełkach nosa oraz brodzie. Najbardziej widoczne naczynka na jednym policzku, który kiedyś odmroziłam najprawdopodobniej. Ogólnie cała buzia jest pełna teleangiektazji głównie po kuracjach trądzikowych. W moim mieście wykonywany jest ten zabieg w dwóch salonach w jednym metodą elektrolizy a w drugim laserem IPL. Czy ktoś z was miał wykonywane zamykanie naczynek , jaką metodą jakie opinie ? I czy zostają ślady ?? Mam cere skłonną do powstawania śladów po każdej zmianie które utrzymują sie strasznie długo oraz blizn. Boję się aby nie zostały mi ślady po zamykaniu naczynek.
??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-01 15:35 przez swojkabab.

wszystko na naczynek znajdziesz na moim blogu- piszę na temat medycyny estetycznej i pielęgnacji skóry metodami naturalnymi i dermokosmetyką. Zapraszam http://berna-detta.com/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy pasuje mi ten kolor?