Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

33 minut temu

dieta organizacja

47 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Generalnie jeśli chodzi o makijaż to wszystko zależy od nas. Ja korzystam zawsze z porad profesjonalistki <moderacja-spam> która zawsze dobiera odpowiedni makijaż do pory roku, cery itp. Pokazuje tez nowe trendy, z którym mogę korzystać na codzień.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 11:03 przez moderator.

jak ktos szuka porad krok po kroku łacznie z produjtami to polecam tę stronkę http://mrslashes.pl/ są tez filmiki na Youtube jej autorstwa :D

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Ja ostatnio próbowałam makijażu odmładzającego wyczytałam o nim na adamed.expert w artykułach o urodzie. Jeśli chodzi o efekt to delikatność spowodowała, że naprawdę odmładza

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Kochane czy któraś z Was ma ksiązki red lipstick monster? Warto jest sobie kupić ?

Dziewczyny a jaki makijaż będzie pasował do osoby, która ma opadające powieki?

Ja wyciagam dużo informacji z blogów urodowych.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Ja również, często też zaglądam na blogi sklepowe, gdyż na większości z nich możemy zauważyć czy nasz makijaż będzie pasował do jakiejś kreacji.

Wow, powalające efekty.

Cytat
aszczerbik
Dziewczyny a jaki makijaż będzie pasował do osoby, która ma opadające powieki?

Ja bym poszła w taki, który rozświetli oko i podkreśliłabym usta.

Gładka i zdrowo wyglądająca cera, to podstawa każdego makijażu, dlatego warto wiedzieć, jak umiejętnie nakładać kosmetyki, które zamaskują drobne niedoskonałości i sprawią, że skóra nabierze blasku oraz ładnego kolorytu.

Stop niedoskonałościom
Aby skutecznie zamaskować widoczne niedoskonałości skóry, korektor należy aplikować na wypryski za pomocą małego pędzelka (np. od zużytego eyelinera). Warto także pamiętać o zatuszowaniu zaczerwienienia wokół krostki i delikatnym roztarciu kosmetyku, aby ładnie stopił się ze skórą.

Włoski na twarzy – mniej widoczne
Krem nawilżający należy rozprowadzać na skórze od dołu ku górze (aby wygładzić zmarszczki), jednak w przypadku podkładu oraz pudru sypkiego, kierunek powinien być odwrotny. Skóra kobieca pokryta jest delikatnymi włoskami – jeśli nałożysz podkład lub puder w kierunku przeciwnym niż rosną, mogą odstawać, a tym samym – staną się widoczne.

Macie jakieś porady na makijaż dla opadającej powieki, małych zielonych oczu?

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

Jak dla mnie estee lauder double wear jest najlepszy. Nie wyświeca się, nie waży i nie rozmazuje. Polecam wklepać zwilżoną gąbeczką i robić to w miarę sprawnie, bo szybko zastyga.

Na co dzień lubię również cienie w kremie, znacznie latwiej mozna zrobić nimi ekspresowy makijaż niż standardowymi. Na przykład nałożyć palcem, jeśl nie mamy dostępu do pędzli:
https://www.cocolita.pl/cienie-do-powiek-w-plynie

Najlepsze moim zdaniem ma Nyx.
[embed_image 0883341ed8d21cdd8cf81edd14200dc8]

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Moim ostatnim odkryciem jest nowa paleta Variete od Eveline. Kolory są boskie! Paleta jest utrzymana w brązie i złocie. Jest tam taki błysk złoty - CUDOWNY!!! :)

Bardzo ważnym elementem makijażu będą odpowiednio dobrane cienie. Muszą być dobrze napigmentowane, nie obsypywać się, być trwałe no i najlepiej w dobrej cenie. Zostawiam namiar na te https://drogeria.pl/cienie-do-powiek/0,ingrid marki Ingrid. Myślę, że mogą wam przypaść do gustu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Golden Rose