Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Generalnie jeśli chodzi o makijaż to wszystko zależy od nas. Ja korzystam zawsze z porad profesjonalistki <moderacja-spam> która zawsze dobiera odpowiedni makijaż do pory roku, cery itp. Pokazuje tez nowe trendy, z którym mogę korzystać na codzień.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 11:03 przez moderator.

jak ktos szuka porad krok po kroku łacznie z produjtami to polecam tę stronkę http://mrslashes.pl/ są tez filmiki na Youtube jej autorstwa :D

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Ja ostatnio próbowałam makijażu odmładzającego wyczytałam o nim na adamed.expert w artykułach o urodzie. Jeśli chodzi o efekt to delikatność spowodowała, że naprawdę odmładza

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Kochane czy któraś z Was ma ksiązki red lipstick monster? Warto jest sobie kupić ?

Dziewczyny a jaki makijaż będzie pasował do osoby, która ma opadające powieki?

Ja wyciagam dużo informacji z blogów urodowych.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Ja również, często też zaglądam na blogi sklepowe, gdyż na większości z nich możemy zauważyć czy nasz makijaż będzie pasował do jakiejś kreacji.

Wow, powalające efekty.

Cytat
aszczerbik
Dziewczyny a jaki makijaż będzie pasował do osoby, która ma opadające powieki?

Ja bym poszła w taki, który rozświetli oko i podkreśliłabym usta.

Gładka i zdrowo wyglądająca cera, to podstawa każdego makijażu, dlatego warto wiedzieć, jak umiejętnie nakładać kosmetyki, które zamaskują drobne niedoskonałości i sprawią, że skóra nabierze blasku oraz ładnego kolorytu.

Stop niedoskonałościom
Aby skutecznie zamaskować widoczne niedoskonałości skóry, korektor należy aplikować na wypryski za pomocą małego pędzelka (np. od zużytego eyelinera). Warto także pamiętać o zatuszowaniu zaczerwienienia wokół krostki i delikatnym roztarciu kosmetyku, aby ładnie stopił się ze skórą.

Włoski na twarzy – mniej widoczne
Krem nawilżający należy rozprowadzać na skórze od dołu ku górze (aby wygładzić zmarszczki), jednak w przypadku podkładu oraz pudru sypkiego, kierunek powinien być odwrotny. Skóra kobieca pokryta jest delikatnymi włoskami – jeśli nałożysz podkład lub puder w kierunku przeciwnym niż rosną, mogą odstawać, a tym samym – staną się widoczne.

Macie jakieś porady na makijaż dla opadającej powieki, małych zielonych oczu?

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Jak dla mnie estee lauder double wear jest najlepszy. Nie wyświeca się, nie waży i nie rozmazuje. Polecam wklepać zwilżoną gąbeczką i robić to w miarę sprawnie, bo szybko zastyga.

Na co dzień lubię również cienie w kremie, znacznie latwiej mozna zrobić nimi ekspresowy makijaż niż standardowymi. Na przykład nałożyć palcem, jeśl nie mamy dostępu do pędzli:
https://www.cocolita.pl/cienie-do-powiek-w-plynie

Najlepsze moim zdaniem ma Nyx.
[embed_image 0883341ed8d21cdd8cf81edd14200dc8]

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Moim ostatnim odkryciem jest nowa paleta Variete od Eveline. Kolory są boskie! Paleta jest utrzymana w brązie i złocie. Jest tam taki błysk złoty - CUDOWNY!!! :)

Bardzo ważnym elementem makijażu będą odpowiednio dobrane cienie. Muszą być dobrze napigmentowane, nie obsypywać się, być trwałe no i najlepiej w dobrej cenie. Zostawiam namiar na te https://drogeria.pl/cienie-do-powiek/0,ingrid marki Ingrid. Myślę, że mogą wam przypaść do gustu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Golden Rose