Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Dziewczyny,

w tym miejscu zawsze będziecie mogły znaleźć porcję świeżych porad, informacji i inspiracji dotyczących makijażu! Piszcie, co najbardziej was interesuje :-)

Na początek - sprawdźcie ile Polki wydają na pielęgnację urody (klik w obrazek, by powiększyć).


źródło: infografika.wp.pl

Ja najbardziej chciałabym pooglądać makijaże krok po kroku, ale takie, na których rzeczywiście widać, jak dany makijaż wykonać :) W sieci jest dużo tutoriali, jednak większość z nich w ogóle nie jest pomocna :/

Postawiłabym na codzienne makijaże, kilka wieczorowych jednak też z chęcią obejrzę i wypróbuję!

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

pijaczka - zgodnie z sugestią: piękny i delikatny makijaż codzienny! Wypróbujesz? :)


Lepiej jakby był opisany co używamy po kolei.Jakie najlepiej produkty i pędzle używać itd

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Nadchodzi jesień, a my częściej będziemy decydować się na ciepłe brązy i beże w makijażach. Jak Wam się podoba taki make-up?



AA mi sie tak bardzo podobają czerwone usta, ale jakoś albo nie potrafię się pomalować, albo jak już się pomaluję to zaraz mam czerwone zęby od szminki :| Albo zaraz ją zjem :D

O np. taki makijaż - mocny, ale przepięknyyy



zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Wracamy z makijażowymi poradami i inspiracjami!

Tym razem szczegółowa instrukcja, jak zrobić makijaż idealny! Może sprawdzicie i pochwalicie się efektami? :)

Kliknijcie w obrazek, by powiększyć :)



niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

W makijażu ważna jest analiza kolorystyczna i analiza twarzy, wiem, że można nauczyć się takich technik na kursach wizażu i stylizacji w Artystycznej ALternatywie w Krakowie, jest dużo ćwiczeń i warsztatów

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Ja ostatnio znalazłam tego pinteresta https://www.pinterest.com/piekneistylowe/stylowe-makija%C5%BCe/ i po prostu zakochałam się we wszystkich tych makijażach!

Dziewczyny pamiętajcie o tym, żeby stosować pod makijaż jakiś krem! ja używam tego <moderacja-spam> i na szczęście się sprawdza... a wracając do tematu to ja się bardzo jaram kreskami, chociaż nie wszystkie potrafię :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 10:59 przez moderator.

Ja wam powiem że ostatnio zastosowałam makijaż permanentny brwi poznań jednym z salonów i naprawdę rewelacja takie odświeżenie wygląda się zdecydowanie lepiej.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Nie zdecydowałbym się nigdy na makijaż permanentny.
Nie tylko jeżeli chodzi o brwi.
Codziennie taki sam makijaż???
A jak się znudzi?
Lepsza jest paleta cieni z dobrej firmy
jak na <moderacja-spam>
i codziennie można sobie zrobić odpowiedni makijaż sun



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 10:59 przez moderator.

Fajne makijaże robią na zajęciach w Szkole plus edukacja. ucza jak doczepiac rzesy i regulowac brwi... maja tez fajne komsetyki i z latwoscia mozna znalezc pozniej prace w jakis gabinetach kosmetycznych. warto sie zapisac. szukam kgos kto zapisze sie ze mna.

Na usta polecam strone <moderacja-spam> możesz wybrać z czego składa sie pomadka. Super sprawa zwłaszcza gdy nie masz na to czasu!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 11:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Warto mieć do takiego makijażu krok po kroku w domu porządną paletę do makijażu, która ma wszystko - od podkładu bazy i pudru aż po świecidełkowate cienie które wykańczają efekt, albo np. dobry róż do policzków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

korektor pod oczy bebeauty