Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BB krem na noc

09 lip 2014 - 13:40:35

Cytat
linka212
Kremy BB nie są przeznaczone dla osób, które mają problemy ze skórą :/

why?

Ja bym poszła o krok dalej i spała w pełnym makijażu, niczym Weronika Rosati.

BB krem na noc

10 lip 2014 - 19:09:15

ale kto powiedzial ze my jestesmy razem ?.
tak jak napisalam to nie jest jeszcze ten moment zeby zobaczyl mnie bez makijazu
jestesmy na drodze poznawania sie i wspolny znajomy zaprosil nas oraz jeszcze kilku znajomych do swojego domku letniskowego
jakie znowu oszustwo? ja go oszukuje ?
skoro ja oszukuje bo robie sobie makijaz to przepraszam bardzo ale wy tez oszukujecie i wszystkie kobiety ktore sie maluja to oszustki !!!!
skoro mam nie oszukiwac to po co Wy sie malujecie idac na randke albo idac do klubu na podryw ?
Przeciez to ewidentne wstretne oszustwo !
Czyz nie ?!
lepiej zeby facet zobaczyl Was bez makijazu odrazu no nie

BB krem na noc

14 lip 2014 - 10:04:58

Nawet jak będziesz bez podkładu, to Twój facet tego nie zauważy, gwarantuję Ci.

BB krem na noc

14 lip 2014 - 10:15:29

Cytat
bubblebi
ale kto powiedzial ze my jestesmy razem ?.
tak jak napisalam to nie jest jeszcze ten moment zeby zobaczyl mnie bez makijazu
jestesmy na drodze poznawania sie i wspolny znajomy zaprosil nas oraz jeszcze kilku znajomych do swojego domku letniskowego
jakie znowu oszustwo? ja go oszukuje ?
skoro ja oszukuje bo robie sobie makijaz to przepraszam bardzo ale wy tez oszukujecie i wszystkie kobiety ktore sie maluja to oszustki !!!!
skoro mam nie oszukiwac to po co Wy sie malujecie idac na randke albo idac do klubu na podryw ?
Przeciez to ewidentne wstretne oszustwo !
Czyz nie ?!
lepiej zeby facet zobaczyl Was bez makijazu odrazu no nie

Jest różnica między robieniem makijażu na wyjście i na noc, ale jak chcesz, to przecież nie nasze cery, nam nic nie grozi.

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

BB krem na noc

14 lip 2014 - 10:31:28

Cytat
bubblebi
ale kto powiedzial ze my jestesmy razem ?.
tak jak napisalam to nie jest jeszcze ten moment zeby zobaczyl mnie bez makijazu
jestesmy na drodze poznawania sie i wspolny znajomy zaprosil nas oraz jeszcze kilku znajomych do swojego domku letniskowego
jakie znowu oszustwo? ja go oszukuje ?
skoro ja oszukuje bo robie sobie makijaz to przepraszam bardzo ale wy tez oszukujecie i wszystkie kobiety ktore sie maluja to oszustki !!!!
skoro mam nie oszukiwac to po co Wy sie malujecie idac na randke albo idac do klubu na podryw ?
Przeciez to ewidentne wstretne oszustwo !
Czyz nie ?!
lepiej zeby facet zobaczyl Was bez makijazu odrazu no nie

Nie jesteście razem, ale wnioskuję że macie wspólny pokój i śpicie razem ?:P Jak z nim sypiasz, to teraz się wstydzisz pokazać bez makijażu ? :)
Jeśli się mylę, to sorry ;) to nałóż puder, czy krem bb..Ale jak masz problematyczną cerę, to rano może być jeszcze gorzej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-14 10:32 przez martusiaaa3_95.

BB krem na noc

14 lip 2014 - 10:38:52

Cytat
Lovciu
Skoro nie jesteś gotowa by pokazać mu się bez makijażu, to nie czas by spać w jednym łóżku.

Wyjęłaś mi to spod klawiatury :D

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

BB krem na noc

17 lip 2014 - 12:20:01

Nie ma się co spieszyć skoro nie jesteś gotowa na pokazanie się chłopakowi bez makijażu. Ja się tam nie wstydzę bo widział co brał. Wstaję z rozczochranymi włosami a poza tym jak się poznaliśmy to często widział mnie bez makijażu bo razem biegaliśmy więc było to dla mnie bardzo naturalne.

BB krem na noc

17 lip 2014 - 12:25:47

"Jeśli nie będzie Cię chciał brzydkiej, nie zasługuje na piękną Ciebie" :)

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

BB krem na noc

17 lip 2014 - 12:47:02

A jeśli chodzi o krem to mogę polecić Ci ten Bielenda Kasztan BB Łagodzący Bardzo fajny krem z dodatkiem podkładu więc jest delikatny ale jak koleżanka powyżej napisała jeśli nie będzie Cię akceptował brzydkiej i rozczochranej to na pewno na Ciebie nie zasługuje a ty przecież nie możesz chować się pod makijażem

BB krem na noc

26 lip 2014 - 21:25:05

Skoro nie możesz mu się pokazywać bez makijażu to polecam Ci http://zapachazji.pl/sklep/dr-g-gowoonsesang-krem-bb/. Jest fajny o lekkiej konsystencji. Pamiętaj też że to na pewno lepiej dla Twojej skóry niż gdybyś się miała dusić pod warstwą fluidu.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

BB krem na noc

13 sty 2015 - 13:31:16

Krem witaminowy Hb, na noc, naturalny, w zasadzie to każdej cery - da odpowiednie nawilżenie, a skóra powinna się zrobić delikatna i gładka. Oczywiście to nie jest efekt, który uzyskasz z dnia na dzień, ale przy systematyczności powinno być wszystko ok.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

BB krem na noc

29 lip 2015 - 00:24:03

Kremy typu BB są kiepskie...Osobiście próbowałam i nie polecam. Teraz używam kremów La Milu i szczerze mówiąc mogę powiedzieć ze spokojem,że to jest to czego każda z Nas potrzebuje.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

BB krem na noc

19 sty 2022 - 23:35:25

nie wyobrazam sobie miec faveta ktory nie wie jak wygladam naturalnie.. po co go oklamujesz? duzo makijazu musisz nakladac w takim razie, przykre. Maluj sie delikatnie, jak cie kocha to w kazdym wydaniu :)

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

BB krem na noc

24 sty 2022 - 22:14:56

Cytat
drazetkabiala
nie wyobrazam sobie miec faveta ktory nie wie jak wygladam naturalnie.. po co go oklamujesz? duzo makijazu musisz nakladac w takim razie, przykre. Maluj sie delikatnie, jak cie kocha to w kazdym wydaniu :)

zdecydowanie popieram!!! ja sie prawie wogole nie maluje, tylko mascara i kredka ale aktualnie szukam innego tuszu bo w obecnym cos sie zmienilo

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

BB krem na noc

26 sty 2022 - 13:06:35

Cytat
bialamgla

nie wyobrazam sobie miec faveta ktory nie wie jak wygladam naturalnie.. po co go oklamujesz? duzo makijazu musisz nakladac w takim razie, przykre. Maluj sie delikatnie, jak cie kocha to w kazdym wydaniu :)

zdecydowanie popieram!!! ja sie prawie wogole nie maluje, tylko mascara i kredka ale aktualnie szukam innego tuszu bo w obecnym cos sie zmienilo

a jakiego uzywasz? ja sobie kupilam ostatnio z clarins na promocji https://www.notino.pl/clarins/supra-volume-mascara-maskara-ekstremalnie-nadajaca-objetosc-w-intensywnie-czarnym-kolorze/p-610868/ i jest rewelacyjny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Revlon odcień na lato?