Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BB krem na noc

02 cze 2014 - 19:25:04

Cytat
bubblebi
to no nie zle
co ja teraz zrobie
no tak kiedys jak bedziemy razem to bedzie musial zobaczyc ale narazie to niemozliwe
narazie to faza poznawania sie i chce mu tego oszczedzic na samym poczatku
zwlaszcza ze mam okropna cere
Mam okropna cere, lepiej użyje makijażu na noc by cera sie jeszcze bardziej męczyla. Zainwestuj w dermatologo w takim razie zamiast w krem bb.

BB krem na noc

02 cze 2014 - 19:27:20

przecież rano i tak zobaczy cie bez makijazu

BB krem na noc

02 cze 2014 - 19:34:48

Wy się śmiejecie, a ja miałam koleżankę, która niemal codziennie kładła się z pełną tapetą na twarzy, rano wstawała i leciała do pracy -bez poprawiania się nawet :D No cerę miała nieźle zniszczoną ale jej sprawa.

Co do autorki, to dajcie spokój dziewczynie! Przecież jak raz się położy spać z podkładem na twarzy to nie zniszczy sobie cery na całe życie ;)
-no nie ukrywajmy, że każdej z nas zdarzyło się polec na łóżku np. po imprezie z pełnym make-upem

BB krem na noc

02 cze 2014 - 19:41:12

A to dobre. Chyba lepiej żeby facet zobaczył cię naturalną na początku związku?;) Skóra musi oddychać. Jeżeli facet ucieknie, w co wątpię, to lepiej że od razu. Po co ci ktoś taki?

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

BB krem na noc

03 cze 2014 - 12:17:38

Krem rozmarynowy Hb, w zasadzie pod każdą cerę, skóra powinna ładnie i zdrowo wyglądać, abyście tylko pamiętali o systematyczności. Kosmetyk zwęża poszerzone pory - polecam...

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

BB krem na noc

03 cze 2014 - 19:17:17

Z kremów polecam La Roche-Posay Hydreane BB jest głęboko nawilżający więc nadaje się do stosowania także na noc

BB krem na noc

09 cze 2014 - 23:45:51

Mogę ci podpowiedzieć, że są jeszcze oprócz kremów bb takie maseczki bb, wyrównujące kolory skóry, np. dermika maseczka piękności BB. Myślę, że to byłoby najlepsze rozwiązanie.

BB krem na noc

06 lip 2014 - 20:33:38

Przecież ubrudzisz pościel tym...
Powinien Cię akceptować taką, jaka jesteś.

niezweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 1/5

BB krem na noc

06 lip 2014 - 20:41:27

sama nie mam idealnej cery, mam trądzik ;>
też się trochę obawiałam, jak to będzie, gdy chłopak zobaczy mnie totalnie bez makijażu, rozczochraną i zaspaną. Ale wrażenia to na nim nie zrobiło. Teraz nie mam problemu, żeby pokazywać mu się bez niczego. Mój nawet nie zwraca uwagi czy mam makijaż, czy nie. Podoba mu się, jak jestem bez niczego, więc dlaczego mi by się to miało nie podobać? ;>
Każdy ma jakieś niedoskonałości i ważne, aby facet nie był z nami pod warunkiem "masz mieć makijaż przez 24h" :)

BB krem na noc

06 lip 2014 - 20:42:01

A czego się obawiasz?Tego ze rano gdy się obudzi spojrzy na ciebie , pomyśli co to za stwor lezy i w podskokach ucieknie?:) Tak naprawdę to głupka z siebie zrobisz gdy ,będziesz się tapetować .Zresztą z tego co piszesz ,ze razem będziecie w nocy ,to chyba raczej jesteście na powaznym etapie związku i znacie się bardzo dobrze:) Na tyle by wiedział jak naprawdę wyglądasz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-06 20:43 przez filipekkrol.

BB krem na noc

09 lip 2014 - 10:32:31

o boże..widzisz i nie grzmisz.. fajny związek jak się musisz w tapecie spać kłaść :P nie no gratulacje

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

BB krem na noc

09 lip 2014 - 13:20:51

Kremy BB nie są przeznaczone dla osób, które mają problemy ze skórą :/

BB krem na noc

09 lip 2014 - 13:24:13

szkoda cery! predzej czy pozniej zobaczy i tak Ciebie bez makijazu ;-) Nie wiem gdzie jedziecie na wakacje, ale jesli bedziecie korzystac z kapieli to przeciez tez umalowana nie bedziesz chodzila? a po kilku dniach nawet z BB w dzien i w nocy Twoja cera bedzie wygladala na ziemista i zmeczona.

BB krem na noc

09 lip 2014 - 13:26:34

Cytat
nutelka
to nie jest dobry pomysł Skóra musi odpocząć, a poza tym wszystko i tak zostanie na poduszce

Dopiero się wystraszy jak cię rano zobaczy z na wpół rozmazanym tym kremem na twarzy,a jak jeszcze tę poduszkę zobaczy umazianą czyms dziwnym beżowym...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

eye liner dla początkujących :)