Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

8 minut temu

Druk ścienny

15 minut temu

Nowy samochód

35 minut temu

Montaż Klimatyzacji

40 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 12:03:05

Hej dziewczęta.
Mam w planie kupić sobie bazę pod makijaż. Ostatnio w sklepie zainteresowała mnie ta o to baza zdjęcie niżej. Czy któraś z Was ja używała? Jak efekty? Czy buzia się świeci po niej szybko? Podkreślam, że mam cerę tłustą i po 2-3h zaraz się świecę ale bez wyprysków, są lekkie zaczerwienienia i małe blizny ale cóż `wyciskanie` Bardzo proszę o opinie a może polecicie mi coś innego?. Pozdrawiam :)
INGRID COSMETICS-PRELUDE Primer Base Baza pod makijaż, Matuje & Wygładza.



Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 12:11:17

Bazy nie uzywałam nigdy ale uzywam fluid z Ingrid. Baaardzo polecam, tani ale jak dla mnie o wiele lepszy niz te drogie fluidy. Kiedys z panią w drogerii rozmawialam o tej bazie i mowila, ze wiele kobiet sobie ja chwali takze ja bym ja z checia wyprobowala:)

Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 12:30:50

Cytat
ewuska114
Bazy nie uzywałam nigdy ale uzywam fluid z Ingrid. Baaardzo polecam, tani ale jak dla mnie o wiele lepszy niz te drogie fluidy. Kiedys z panią w drogerii rozmawialam o tej bazie i mowila, ze wiele kobiet sobie ja chwali takze ja bym ja z checia wyprobowala:)

Również używam tego fluidu :) Bardzo mi odpowiada, kryje wszystkie niedoskonałości nawet jak coś niespodziewanego mi wyskoczy dlatego skusiła mnie ta baza z tej samej firmy :)

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 1/5

Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 12:50:59

Baza sama w sobie jest ok;) ładnie matuje i delikatnie wygladza, jednak nie przedłuża specjalnie trwałości makijażu. Ale za taką cenę jak najabrdziej polecam;) Mi ostatnio Pani w Hebe poleciła bazę koloryzującą z Sorayi;) i jest o niebo lepsza;) świetnie wygładza i matuje buzie;) nadaje jednolity koloryt skórze i podkład utrzumuje mi sie z nią jakieś trzy godz dłużej;) Jak moja cera ma lepsze dni to nawet nie nakladam na nia podkladu;p

Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 18:39:19

Jaka cena? Osobiście zastanawiam się nad zieloną bazą z kryolan, ale nie zebrałam jeszcze wystarczająco dużo opinii.. by móc ją kupić (może ktoś coś może o niej powiedzieć?)

Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 18:45:29

stosowałam tą bazę- jest ok ale osobiście polecam bazę z dax cosmetics

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Baza pod makijaż, opinie?

07 maj 2014 - 10:17:22

Ta baza jest ok - stosowałam i byłam zadowolona, niemniej sama polecam zainwestować w bardziej markowy produkt. Na przykład kosmetyki marki Art Deco są w tym względzie świetne. Idealnie wygładzają skórę i sprawiają, że makijaż bardzo dobrze się trzyma - zamawiam w sieci i dzięki temu wcale nie są takie drogie.
Generalnie warto jest moim zdaniem zerknąć sobie na ceny tutaj:
http://najtaniej.co/szukaj/bazy-pod-makijaz/
Możesz sobie porównać bazy pod makijaż dostępne w całej sieci.
Pozdrawiam.

Baza pod makijaż, opinie?

07 maj 2014 - 10:23:32

Ja również stosowałam bazę Ingrid i byłam z niej zadowolona - przystępna cena i efekty w porządku. Po jakimś czasie zamieniłam ją na trochę droższą bazę Eveline i przy tej bazie już zostałam ponieważ w 100% spełnia moje oczekiwania :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Baza pod makijaż, opinie?

20 cze 2021 - 20:02:27

Cytat
LightOfHope
Ja również stosowałam bazę Ingrid i byłam z niej zadowolona - przystępna cena i efekty w porządku. Po jakimś czasie zamieniłam ją na trochę droższą bazę Eveline i przy tej bazie już zostałam ponieważ w 100% spełnia moje oczekiwania :)

ktora to jest ta baza? i jak z jej wydajnoscia? ja uzywalam teraz z makeup revolution ale ciezko z jej dostepnoscia w sklepie stacjonarnym i szukam cos innego

Baza pod makijaż, opinie?

22 cze 2021 - 11:05:18

energiasloneczna ja wiele kosmetykow zamawiam w internecie bo wycofuja z drogerii i na to miejsce wchodza inne nowe marki a tamte sa wypychane. zobacz sobie np na https://www.notino.pl/ to najwieksza drogeria internetowa :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Baza pod makijaż, opinie?

26 cze 2021 - 20:01:29

nie pomyslalam by szukac internetowo.. bardzo wam dziekuje

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Baza pod makijaż, opinie?

02 sty 2022 - 12:06:40

Ja używam bazy pod makijaż z oriflame i jak na razie się sprawdza. Nie mam po nim wyprysków. Powiek też nie maluję. Z brwiami chce się wybrać na makijaż permamentny jak tutaj https://beautynica.pl/oferta/26-makijaz-permanentny-brwi

Baza pod makijaż, opinie?

01 lut 2022 - 15:06:19

Swietna baze pod makijaz ma bielenda- BALMY SKIN PRIMER. ja osobiscie uzywam Balmy Skin Primer Doll Skin Naturalna baza pod makijaz. sprawdza sie rewelacyjnie.

Baza pod makijaż, opinie?

26 sty 2023 - 12:50:11

Ja na chwilę obecną nie wyobrażam sobie mojego makijażu bez bazy. W sklepach jest teraz tyle opcji, że ciężko się zdecydować, a wiadomo, że każdemu zależy na czymś innym. Bardzo polecam artykuł, który pomaga w wyborze: https://uwolnij-rece.pl/



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-26 12:58 przez Sabinka243.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie oczy do stylizacji