Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

Aktywne użytkowniczki

Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 12:03:05

Hej dziewczęta.
Mam w planie kupić sobie bazę pod makijaż. Ostatnio w sklepie zainteresowała mnie ta o to baza zdjęcie niżej. Czy któraś z Was ja używała? Jak efekty? Czy buzia się świeci po niej szybko? Podkreślam, że mam cerę tłustą i po 2-3h zaraz się świecę ale bez wyprysków, są lekkie zaczerwienienia i małe blizny ale cóż `wyciskanie` Bardzo proszę o opinie a może polecicie mi coś innego?. Pozdrawiam :)
INGRID COSMETICS-PRELUDE Primer Base Baza pod makijaż, Matuje & Wygładza.



Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 12:11:17

Bazy nie uzywałam nigdy ale uzywam fluid z Ingrid. Baaardzo polecam, tani ale jak dla mnie o wiele lepszy niz te drogie fluidy. Kiedys z panią w drogerii rozmawialam o tej bazie i mowila, ze wiele kobiet sobie ja chwali takze ja bym ja z checia wyprobowala:)

Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 12:30:50

Cytat
ewuska114
Bazy nie uzywałam nigdy ale uzywam fluid z Ingrid. Baaardzo polecam, tani ale jak dla mnie o wiele lepszy niz te drogie fluidy. Kiedys z panią w drogerii rozmawialam o tej bazie i mowila, ze wiele kobiet sobie ja chwali takze ja bym ja z checia wyprobowala:)

Również używam tego fluidu :) Bardzo mi odpowiada, kryje wszystkie niedoskonałości nawet jak coś niespodziewanego mi wyskoczy dlatego skusiła mnie ta baza z tej samej firmy :)

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 1/5

Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 12:50:59

Baza sama w sobie jest ok;) ładnie matuje i delikatnie wygladza, jednak nie przedłuża specjalnie trwałości makijażu. Ale za taką cenę jak najabrdziej polecam;) Mi ostatnio Pani w Hebe poleciła bazę koloryzującą z Sorayi;) i jest o niebo lepsza;) świetnie wygładza i matuje buzie;) nadaje jednolity koloryt skórze i podkład utrzumuje mi sie z nią jakieś trzy godz dłużej;) Jak moja cera ma lepsze dni to nawet nie nakladam na nia podkladu;p

Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 18:39:19

Jaka cena? Osobiście zastanawiam się nad zieloną bazą z kryolan, ale nie zebrałam jeszcze wystarczająco dużo opinii.. by móc ją kupić (może ktoś coś może o niej powiedzieć?)

Baza pod makijaż, opinie?

06 maj 2014 - 18:45:29

stosowałam tą bazę- jest ok ale osobiście polecam bazę z dax cosmetics

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Baza pod makijaż, opinie?

07 maj 2014 - 10:17:22

Ta baza jest ok - stosowałam i byłam zadowolona, niemniej sama polecam zainwestować w bardziej markowy produkt. Na przykład kosmetyki marki Art Deco są w tym względzie świetne. Idealnie wygładzają skórę i sprawiają, że makijaż bardzo dobrze się trzyma - zamawiam w sieci i dzięki temu wcale nie są takie drogie.
Generalnie warto jest moim zdaniem zerknąć sobie na ceny tutaj:
http://najtaniej.co/szukaj/bazy-pod-makijaz/
Możesz sobie porównać bazy pod makijaż dostępne w całej sieci.
Pozdrawiam.

Baza pod makijaż, opinie?

07 maj 2014 - 10:23:32

Ja również stosowałam bazę Ingrid i byłam z niej zadowolona - przystępna cena i efekty w porządku. Po jakimś czasie zamieniłam ją na trochę droższą bazę Eveline i przy tej bazie już zostałam ponieważ w 100% spełnia moje oczekiwania :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Baza pod makijaż, opinie?

20 cze 2021 - 20:02:27

Cytat
LightOfHope
Ja również stosowałam bazę Ingrid i byłam z niej zadowolona - przystępna cena i efekty w porządku. Po jakimś czasie zamieniłam ją na trochę droższą bazę Eveline i przy tej bazie już zostałam ponieważ w 100% spełnia moje oczekiwania :)

ktora to jest ta baza? i jak z jej wydajnoscia? ja uzywalam teraz z makeup revolution ale ciezko z jej dostepnoscia w sklepie stacjonarnym i szukam cos innego

Baza pod makijaż, opinie?

22 cze 2021 - 11:05:18

energiasloneczna ja wiele kosmetykow zamawiam w internecie bo wycofuja z drogerii i na to miejsce wchodza inne nowe marki a tamte sa wypychane. zobacz sobie np na https://www.notino.pl/ to najwieksza drogeria internetowa :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Baza pod makijaż, opinie?

26 cze 2021 - 20:01:29

nie pomyslalam by szukac internetowo.. bardzo wam dziekuje

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Baza pod makijaż, opinie?

02 sty 2022 - 12:06:40

Ja używam bazy pod makijaż z oriflame i jak na razie się sprawdza. Nie mam po nim wyprysków. Powiek też nie maluję. Z brwiami chce się wybrać na makijaż permamentny jak tutaj https://beautynica.pl/oferta/26-makijaz-permanentny-brwi

Baza pod makijaż, opinie?

01 lut 2022 - 15:06:19

Swietna baze pod makijaz ma bielenda- BALMY SKIN PRIMER. ja osobiscie uzywam Balmy Skin Primer Doll Skin Naturalna baza pod makijaz. sprawdza sie rewelacyjnie.

Baza pod makijaż, opinie?

26 sty 2023 - 12:50:11

Ja na chwilę obecną nie wyobrażam sobie mojego makijażu bez bazy. W sklepach jest teraz tyle opcji, że ciężko się zdecydować, a wiadomo, że każdemu zależy na czymś innym. Bardzo polecam artykuł, który pomaga w wyborze: https://uwolnij-rece.pl/



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-26 12:58 przez Sabinka243.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie oczy do stylizacji