Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pędzle opinia

05 maj 2014 - 11:25:53

Hej dziewczyny ;)
Mam pytanko czy może któraś z was używała , używa tych pędzli z la femme proszę o opinie o nich jak się sprawdzają w używaniu i czy nie wypada włosie ?zastanawiam się nad kupnem i nie jestem przekonana proszę o pomoc w podjęciu decyzji ;)
Dziękuję i życzę miłego dnia ;)


Pędzle opinia

05 maj 2014 - 11:34:53

tych nie uzywalam ale mam HAKURO i sprawuja sie rewelacyjnie ;)

Pędzle opinia

05 maj 2014 - 11:47:15

Hakuro też mam ale chciałabym dokupić sobie trochę więcej pędzli i właśnie trafiłam na te i nie wiem czy dokupić z hakuro czy może spróbować z czymś nowym ;)

Pędzle opinia

05 maj 2014 - 11:48:34

Mam takie pędzle tylko że z innej firmy- SUNSHADE MINERALS. Wyglądają identycznie jak te na zdjęciu, nawet pokrowiec ten sam. Ja jestem bardzo zadowolona, włosie nie wypada. Musisz też wziąć pod uwagę, że nie jestem profesjonalną makijażystką, ale jak dla moich codziennych potrzeb to są naprawdę w porządku:) Warto zainwestować w takie pędzle, wcześniej używałam zwykłych drogeryjnych i tamte w porównaniu do tych (SunshadeMinerals) były tragiczne. Wykonanie makijażu stało się szybkie i przyjemne:) Żałuję, że wcześniej nie zainwestowałam w nie.

Pędzle opinia

05 maj 2014 - 12:52:32

Dziękuję za odpowiedź . Przyda mi się w podjęciu decyzji :D;)

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Pędzle opinia

11 cze 2014 - 13:51:05

Ponoć lepsze od la femme są Mario Luigi, właśnie testuję i jestem bardzo zadowolona. Po więcej informacji zapraszam w wiadomości.

Pędzle opinia

11 cze 2014 - 14:00:13

ja mam ten komplet.
Bardzo fajne, mięciutkie i jak do tej pory nie zgubiły ani jednego włosa;)

Jednak bardziej jestem zadowolona z pędzli Hakuro, są dłuższe i lepiej nimi operować;)

Pędzle opinia

11 cze 2014 - 14:12:08

oj nie miałam ich ale mam hakuro maestro i teraz zamawiam Zoeve podobno sa nieziemskie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Baza pod makijaż, opinie?