Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam.
poszukuję na lato super podkładu, który będzie spełniał takie wymagania:
- będzie długotrwały (to najważniejsze!)
- ładnie wyrówna koloryt skóry
- będzie średnio kryjący (moja skóra nie wymaga aż tak dużego krycia)
- koniecznie matujący a zarazem lekki

mam cerę mieszaną, która się świecie bardzo szybko i to jest największy minus właśnie. nie mogę używać ciężkich podkładów, bo wtedy też podkreśla mi skórki :( cena do 80 zł. chyba że będzie jakiś inny super, a będzie nieco droższy to niech już będzie, rozważę to :)
druga sprawa: polecicie jakiś matujący puder w kamieniu? (niedrogi, do 15 zł)

trzeci sprawa: poszukuję tuszu do 60 zł, który będzie wydłużał rzęsy, podkręcał oraz pogrubiał. pomożecie? :))

Tusz tylko i wyłącznie Wonderlash Oriflame. Nigdy nie miałam równie dobrego (; a podkład...Cudownie lekkie Maybelline chyba w jasnobeżowym opakowaniu z "okienkiem" http://www.iperfumy.pl/maybelline/affinitone-affinitone-podklad-nawilajcy/?gclid=CJnwvZjo070CFZShtAod8hIABA <- o takie (;

to moje dwa kosmetyki bez których ani rusz (:

tusz polecam Eweline mega size moje odkrycie a wcześniej używałam z diora ale z czystym sumieniem ten jest dużo lepszy cena ok 15zł a drugi to avon super shock

80zł za podkład i 60zł za tusz do rzęs to "wyższa półka?"



Jeśli chodzi o tusz to polecam najlepszy z serii Million Volume Lashes: SO COUTURE od L'Oreal. Efekt wspaniały, rzęsy jak firanki, a do tego ma ładny zapach.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-09 18:27 przez dariateress.

Hmm, może podkład Amilie Minerals? Jak dla mnie świetny, kosztuje 36 złotych, nie ma w sobie składników, które mogłyby zaszkodzić cerze. Do tego trzyma się niesamowicie długo, właściwie to aż do zmycia (raz miałam na sobie przez ponad dobę i nadal był na twarzy). Krycie jest stopniowane - w zależności od ilości warstw można uzyskać od lekkiego do średniego/mocnego. Jest leciutki, na skórze prawie w ogóle go nie czuć, a jeśli po nałożeniu spryskasz delikatnie skórę wodą termalną - po prostu bajka. :)
Wybór koloru jest bardzo duży - po 5 odcieni w każdej gamie kolorystycznej.
Do ceny należy doliczyć porządny pędzel (np. Hakuro), ponieważ podkład ma formę proszku i odpowiedni aplikator sprawi, że będzie wyglądał na twarzy dużo lepiej, zwiększy się również krycie. Taki pędzel to kwestia ok. 30-35 złotych.
Dostępność niestety tylko przez internet, lecz dla chcącego nic trudnego. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-09 18:36 przez nameless_.

ja z czystym sumieniem polecam podkład REVLON color stay, RIMMEL match perfection lub Face Finity 3in1 Foundation od Max Factora a jeśli chodzi o tusz to Eveline z serii Bio

Cytat
dariateress
80zł za podkład i 60zł za tusz do rzęs to "wyższa półka?"



Jeśli chodzi o tusz to polecam najlepszy z serii Million Volume Lashes: SO COUTURE od L'Oreal. Efekt wspaniały, rzęsy jak firanki, a do tego ma ładny zapach.


może dla Niej 80zł czy 60zł to dużo więc to rzeczy z wyższej półki?
dla jedynych to tanio a dla drugich drogo!

polecam tusz z Oriflame The ONE VOLUME BLACK 21,90:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-09 21:31 przez judka58.

Ja bym polecała to co Amalis z tego samego korzystam:D

Ja z czystym sumieniem mogę polecić puder matujący z Karai Photo Finish, jest rewelacyjny, drogi bo 99zł ale długo matuje, nie zatyka porów i ma lekką konsystencję i bardzo wydajny. Ja kupuje u swojej kosmetyczki bo chyba w zwykłych drogeriach go nie ma, można jeszcze popytać w hurtowniach kosmet. a jeśli chodzi o tusz do rzęs to możesz przy okazji sprawdzić sobie lash design, kosztuje 59zł ma fajna szczoteczkę która ma z jednej str dłuższe grzebyki do wydłużania rzęs a z drugiej krótsze do ich pogrubiania, ja jestem z niego zadowolona:)

najlepszy puder jaki mialam do 15 zł: http://www.skapiec.pl/site/cat/136/comp/8999411 ale trzeba wziac poprawke,ze na kazdym sprawdza sie inny kosmetyk :)

kup sobie bb z rmmela, byłam totalnie na anty do tych kremów a przekonałam się dzięki próbkom

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Co do podkładu, to wystarczy iść do dobrej drogerii jak Douglas czy Sephora i tam poprosić o pomoc

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

Miałam taki Lancome Hypnose Precious Cells 01 tusz niedawno mi się skończył, planuję zakup następnego bo jestem bardzo zadowolona. Bardzo wydajny,podkreśla oczy, pięknie podkręca rzęsy i jest bardzo wydajny. Super tusz i nie żałuję ani złotówki.

Polecam rimmel stay matte lekki podkład matujący o konsystencji delikatnego kremu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Róż potrzebny od zaraz