Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

1 minutę temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podkład z wyższej półki

30 mar 2014 - 11:56:35

a jeszcze kiedyś clarins miał rewelacyjny podkład w takim biało-czerwonym opakowaniu lekki, delikatnie kryjacy i matujący ... truly matte ? tak się chyba nazywał ale chyba już go nie produkują bo od roku nie udało mi sie go kupić...

Podkład z wyższej półki

30 mar 2014 - 12:00:13

Cytat
corkachaosu
Pewnie zależy do jakiej cery. :) Jeśli na większe wyjścia to polecam kryolan każdemu.
mam cerę suchą

Podkład z wyższej półki

30 mar 2014 - 12:01:46

Cytat
samotnaola
Cytat
corkachaosu
Pewnie zależy do jakiej cery. :) Jeśli na większe wyjścia to polecam kryolan każdemu.
mam cerę suchą
to powinien ci sie spodobac podklad smashboxa o ktorym wczesniej pisalam

Podkład z wyższej półki

30 mar 2014 - 12:05:28

Cytat
monikakrk
Cytat
samotnaola
Cytat
corkachaosu
Pewnie zależy do jakiej cery. :) Jeśli na większe wyjścia to polecam kryolan każdemu.
mam cerę suchą
to powinien ci sie spodobac podklad smashboxa o ktorym wczesniej pisalam
zwrócę uwagę na ten podkład :)

Podkład z wyższej półki

30 mar 2014 - 12:09:32

Laura Marcier okoł 150zł

Podkład z wyższej półki

09 lut 2015 - 12:10:05

Ja od pewnego czasu stosuje podkład mineralny Earthnicity Minerals i jestem zachwycona. Świetnie kryje i matuje, daje naturalny efekt, a prsy tym jest zdrowy dla skóry bo zawiera tylko naturalne skladniki. A cena jest w miare przystępna :)

Podkład z wyższej półki

09 lut 2015 - 12:42:44

wszystko zależy od rodzaju cery. Polecam Dr Irena Eris :)

Podkład z wyższej półki

09 lut 2015 - 13:01:32

najlepsze podkłady do cery tłustej i mieszanej? Też poszukuję, czegoś w dobrej jakości :)

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Podkład z wyższej półki

13 lut 2015 - 10:23:18

Co rozumiecie pod pojęciem wyższa półka? Ja ostatnio kupiłam Podkład Vichy TEINT IDÉAL, bardzo jestem zadowolona, ale to raczej do suchej cery niż tłustej i mieszanej.

Podkład z wyższej półki

13 lut 2015 - 10:35:30

"kryolan"? możesz coś wiecej? :)

Podkład z wyższej półki

11 mar 2015 - 11:34:46

Linia Teint Ideal trafia w potrzeby każdego rodzaju skóry, w tym również skóry wrażliwej. Sięgając po makijaż z użyciem naszych dermokosmetyków uzyskają Panie efekt rozświetlenia i delikatnej korekty, który utrzyma się nawet do 12 godzin. Nadmieniam, że Teint Ideal to także ochrona przeciwsłoneczna, każdy z nich posiada bowiem filtr UV.

Zachęcam do zadawania pytań - na wszystkie z przyjemnością odpowiem.

Pozdrawiam,
Ekspert Vichy

Podkład z wyższej półki

11 mar 2015 - 11:44:07

Cytat
MarikaMarikowa
"kryolan"? możesz coś wiecej? :)
to profsjonalne kosmetyki sceniczne, uzywa sie ich do charakteryzaji aktorek na planie filmowym czy teatralnym, daja niesamowitye fekt krycia i nieskazitelnej cery, z tym ze na co dzien raczej sa za ciezkie, moga zapychac, ja bym polecala raczej na specjalne okazje.......

Podkład z wyższej półki

11 mar 2015 - 11:45:55

Cytat
szafiarka_
Cytat
MarikaMarikowa
"kryolan"? możesz coś wiecej? :)
to profsjonalne kosmetyki sceniczne, uzywa sie ich do charakteryzaji aktorek na planie filmowym czy teatralnym, daja niesamowitye fekt krycia i nieskazitelnej cery, z tym ze na co dzien raczej sa za ciezkie, moga zapychac, ja bym polecala raczej na specjalne okazje.......

ok dzięki bardzo :)

Podkład z wyższej półki

11 mar 2015 - 12:00:33

la roche posay :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki podkład?