Obecnie rozmawiamy o:

lody do gastronomi

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:06:34

Witam, dziewczyny potrzebuję podkładu, który wytrzyma na mojej twarzy około 8-10 h w praktycznie idealnym stanie. Sprawi, że cera będzie ujednolicona, świeża, bez efektu maski. Żaden podkład nie trzyma mi się na twarzy. W strefie T szybko schodzi mi podkład i zastanawiam, się czy to te podkłady matujące tak mi wysuszają twarz, że ona żeby się nawilżyć produkuje tyle sebum czy po prostu mam skórę mieszaną z silnie przetłuszczającą się strefą T. Muszę w pracy wyglądać przez 8 godzin nieskazitelnie. Myślałam nad Lancome Teint Miricle, Estee Lauder Double Wear light,Clarins Skin illusion. Sama nie wiem. Zawsze używałam drogeryjnych podkładów ale rozpoczęłam pracę i mogę sobie pozwolić na coś droższego o ile będzie tego warte. Doradźcie coś. Pozdrawiam

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:08:26

Lancome nie polecam, ale Estee Lauder Double Wear jak najbardziej ;)

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:10:53

Cytat
jessi9
Witam, dziewczyny potrzebuję podkładu, który wytrzyma na mojej twarzy około 8-10 h w praktycznie idealnym stanie. Sprawi, że cera będzie ujednolicona, świeża, bez efektu maski. Żaden podkład nie trzyma mi się na twarzy. W strefie T szybko schodzi mi podkład i zastanawiam, się czy to te podkłady matujące tak mi wysuszają twarz, że ona żeby się nawilżyć produkuje tyle sebum czy po prostu mam skórę mieszaną z silnie przetłuszczającą się strefą T. Muszę w pracy wyglądać przez 8 godzin nieskazitelnie. Myślałam nad Lancome Teint Miricle, Estee Lauder Double Wear light,Clarins Skin illusion. Sama nie wiem. Zawsze używałam drogeryjnych podkładów ale rozpoczęłam pracę i mogę sobie pozwolić na coś droższego o ile będzie tego warte. Doradźcie coś. Pozdrawiam

Możliwe, że naturalnie masz cerę mieszaną- tłustą w strefie T a normalną badź suchą na policzkach. Dodatkowo podkład matujący może jeszcze bardziej to nasilić, dlatego proponowałabym używanie matów tylko przy większych wyjściach, dobrą alternatywą są bibułki matujące. Próbowałaś używać bazy pod podkład ?

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:11:55

ja używam Revlon, jest okej :))

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:11:59

to gdzie ty pracujesz, ze musisz wygladac nieskazitelnie?

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:13:12

ja polecam pharmaceris, kupisz w aptece

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:13:16

Revlon Colorstay - podkład, który u mnie trzymał bardzo długo.
Jednak co do efektu maski trzeba go umiejętnie nakładać bo przy dużej ilości wygląda jak typowa tapeta. Jednak ja osobiście na ciepłe pory odstawiam go- wolę coś lżejszego.

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:15:13

Jestem kosmetologiem

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:17:02

Ja zmieniłam revlona na Max factor facefinity dla mnie trwałoscia, matowieniem przypomina revlon, a jest o wiele bardziej naturalny na twarzy lepiej wyglada jest wydajny, nie niszczy cery jak revlon i nie zapycha tak jak on i ogolnie ochy i achy jak dla mnie. Tak naprawdę to sama musisz przetestować to ze ktoś Ci powie ten jest super nie znaczy, ze u Ciebie tez tak bedzie.

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:17:40

Revlon odpada. Bardzo ciemnieje mi na twarzy

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:18:22

Cytat
jessi9
Jestem kosmetologiem
kosmetolog pyta o podkład?

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:20:57

Estee Lauder DW :) pracuję w biurze a mój makijaż jest przez cały dzień nie naruszony choć mam bardzo przetłuszczającą się twarz i inne podkłady z niższej półki i te nawet za ponad 200 zł nie dawały rady. Polecam! :)

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:21:22

Cytat
Magduss
Cytat
jessi9
Jestem kosmetologiem
kosmetolog pyta o podkład?

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:25:20

A to kosmetolog ma znać wszystkie produkty w drogeriach, perfumeriach i wiedzieć jak się zachowują na skórze i jak się trzymają? Kosmetolog ma mieć przetestowane wszystkie kosmetyki? Kosmetolog nie może się zapytać jaki podkład sprawdza się u innych najlepiej? Proszę Cię ;)
Ale Double Wear ten tradycyjny czy wersja light?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-19 22:26 przez jessi9.

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:28:04

Double Wear Estee Lauder- rewelacja :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

maskara maxfactor 2000 calorie