Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

produkty do domu online

19 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:30:09

Polecam bb cream'y, odkąd zaczęłąm ich używać nie wyobrażam sobie powrotu do podkładów :) ale azjatyckie, nie maybelline'owe czy garnierowe coś ;)
Z własnego doświadczenia mogę zarekomendować Etude House Precious Mineral Bright fit i Holika Holika Luminous Silk, obydwa trzymają się cały dzień a buzia wygląda gładko i promiennie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-19 22:34 przez infantka.

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:35:51

Cytat
jessi9
A to kosmetolog ma znać wszystkie produkty w drogeriach, perfumeriach i wiedzieć jak się zachowują na skórze i jak się trzymają? Kosmetolog ma mieć przetestowane wszystkie kosmetyki? Kosmetolog nie może się zapytać jaki podkład sprawdza się u innych najlepiej? Proszę Cię ;)
Ale Double Wear ten tradycyjny czy wersja light?
Tradycyjny ;)

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:39:14

Cytat
jessi9
A to kosmetolog ma znać wszystkie produkty w drogeriach, perfumeriach i wiedzieć jak się zachowują na skórze i jak się trzymają? Kosmetolog ma mieć przetestowane wszystkie kosmetyki? Kosmetolog nie może się zapytać jaki podkład sprawdza się u innych najlepiej? Proszę Cię ;)
Ale Double Wear ten tradycyjny czy wersja light?
Mi zawsze kolezanka kosmetolog doradza podkłady, kremy itp:) ale widocznie nie kazdy się zna. Dziwi mnie ze niewiesz jaki masz rodzaj cery. W kazdym razie jesli masz mieszaną doradzam Ci max factor facefinity, ja mam mieszaną i sie swietnie sprawdza. Jesli chcesz z droższych to nie pomogę. raz kupiłam podkład za 120zł i żałowałam...

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:40:05

a ja wam powiem, ze mi sie sprawdza utrwalacz makijazu z Avonu o dziwo działa! jak mi podkład dosłownie kazdy schodził szybko, buzia się świeciła tak teraz trzyma sie ładnie cały dzień:) Wiadomo, że u każdego działa co innego ale może spróbuj bo cena nie jest na tyle wysoka, ze jak nie sprawdzi będzie ból
Pozdrawiam

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:40:50

VICHY DERMABLEND - CUDO!!!!

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:41:11

Magduss to co piszesz jest żałosne ;) tyle na ten temat ;)

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:44:01

Revlon nakładany czymś w stylu Beauty Blendera na mokro - zachowuje wszystkie swoje właściwości, ale nie ma wtedy takiego efektu maski jak przy nakładaniu palcami.

Double Wear nie miałam ze względu na brak odcienia dla mnie, ale słyszałam dużo opini, że źle nakładany wygląda paskudnie (zresztą, tak jak Revlon :P) więc spróbuj po prostu wziąć sobie próbkę DW w Douglasie czy gdzieś i zobacz na sobie zanim wydasz 160zł na podkład ;) (czy ile on tam kosztuje...)

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 22:59:37

Cytat
zoska_samoska
to gdzie ty pracujesz, ze musisz wygladac nieskazitelnie?
A co Cię to interesuje? Nawet jakby pracowała jako sprzątaczka, to chyba fajnie mieć nieskazitelny makijaż? Tak dla samej siebie, dla lepszego samopoczucia?
Dziwne, Autorko, że nie umiesz sobie podkładu dobrać, jak kosmetologiem jesteś.

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 23:02:08

Jaki żal, kosmetolog nie umie sobie dobrać podkładu.

Cytat
keyy
Cytat
zoska_samoska
to gdzie ty pracujesz, ze musisz wygladac nieskazitelnie?
A co Cię to interesuje? Nawet jakby pracowała jako sprzątaczka, to chyba fajnie mieć nieskazitelny makijaż? Tak dla samej siebie, dla lepszego samopoczucia?
Dziwne, Autorko, że nie umiesz sobie podkładu dobrać, jak kosmetologiem jesteś.

A bo żebyś miała pytanie, po to pytam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-19 23:03 przez zoska_samoska.

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 23:03:40

Cytat
kasska6
Estee Lauder DW :) pracuję w biurze a mój makijaż jest przez cały dzień nie naruszony choć mam bardzo przetłuszczającą się twarz i inne podkłady z niższej półki i te nawet za ponad 200 zł nie dawały rady. Polecam! :)

Double wear można kupić na allegro próbki :) ja ostatnio kupiłam i rzeczywiście jest extra wiec warto wypróbować

Długotrwały podkład

19 mar 2014 - 23:03:58

Cytat
jessi9
Magduss to co piszesz jest żałosne ;) tyle na ten temat ;)
Żałosne...hmm...:)

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Długotrwały podkład

20 mar 2014 - 08:07:03

dermacol

Długotrwały podkład

20 mar 2014 - 08:13:26

Kosmetolog, kosmetologiem. Nie musisz znac wszystkich produktów drogeryjnych i aptecznych ale...
powinnaś wiedziec, że radzenie się koleżanek nic nie pomoże bo każda skóra jest inna :)
Trzeba testowac, testowac i jeszcze raz testowac.
Powodzenia :)

Długotrwały podkład

20 mar 2014 - 08:24:27

Cytat
aataeb
ja używam Revlon, jest okej :))

Ja również ! Od zawsze był świetny. Przy zmianie buteleczki chyba też nieco zmienili jakość na słabszą, ale mimo wszystko wciąż jest bezkonkurencyjny w swojej cenie. Naprawdę trwały podkład, ale oczywiście nie wszystkim się nada. Ułatwieniem są wersje do różnych typów skóry. Warto spróbować ;)

Długotrwały podkład

20 mar 2014 - 08:34:13

Aaa ja polecam
Pierre rene - Skin Balance!
mega krycie i wytrzymałość .
koszł ok 23 zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

maskara maxfactor 2000 calorie