Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

revlon

25 lut 2014 - 00:01:46

Hej Dziewczyny. Po przeczytaniu samych pochlebnych opinii na temat revlonu, zamówiłam sobie go na allegro... Wyprobowalam i z odcieniem trafilam wręcz idealnie ale.. (no wlasnie jest jakies ale) mam wrazenie, ze podklad ten strasznie wysusza mi skore i moja twarz wyglada jakbym miala na sobie duzo pudru. Zaznaczam, ze klade na twarz mala ilosc podkladu... Co uzywacie przed nalozeniem go aby skora wygladala ladnie?
Nie jestem w 100% z niego zadowolona, liczylam na lepsze krycie... Jedynym plusem jest to, ze dlugo sie trzyma i skora sie tak nie swieci.
mam podklad do skory tlustej i mieszanej.

revlon

25 lut 2014 - 00:05:43

A gęsty masz ten podkład czy taki wodnisty ? :)

revlon

25 lut 2014 - 00:06:44

Cytat
Gwiazda92
A gęsty masz ten podkład czy taki wodnisty ? :)


Wodnisty.

revlon

25 lut 2014 - 00:08:31

Tez mam ten podkład. Mam skóre tłusta i problemowa. Pod podkład nakładam lekki krem nawilzajacy (Pharmaceris spf20) i baze. Poźniej nakładam podkład i korektor jezeli jest taka potrzeba i na to puder transparentny. Nie nakładam w duzych ilosciach bo az takiej potrzeby nie mam. Jedna cienka warstwa wystarczy a reszte przykryje korektorem miejscowo jak trzeba. Mi ani razu nie przesuszyl jeszcze skóry wiec nie mam do niego jak na razie zadnych zastrzezen.

revlon

25 lut 2014 - 00:11:29

Ja też tak raz sobie kupiłam i mi też wyglądał jak bym miała tone pudru ale spokojnie ja zawsze przed pracą z godzinkę dwie sobie nakładam i poźniej za nim wyjde jest ładnie dam Ci przykład dlaczego pytam bo kupując w daglasie nie spotkałam się aby był wodnisty jest wręcz bardzo gęsty i nie robie takiej maski a znowu kupując w hebe i rosmanie spotkałam się właśnie z bardzo wodnistym podkładem :) a mogę zapytać ile kosztował ? :)

revlon

25 lut 2014 - 00:32:03

Ja rowniez uzywam tego podkladu i kupuje go w hebe, jego konsystensja jest bardzo gesta. Przed nalozeniem go, przemywam twarz tonikiem i smaruje kremem nawilzajaco-matujacy dr Ireny Eris normamat. Podklad aplikuje za pomoca gabki z rossmana (rossnet.pl/Produkt/For-Your-Beauty-gabka-do-nakladania-podkladu-w-etui,98887)-jest swietna:). Nie mam problemu, ani z suchymi skorkami ,ani z efektem maski:))

revlon

25 lut 2014 - 00:38:46

Cytat
Gwiazda92
Ja też tak raz sobie kupiłam i mi też wyglądał jak bym miała tone pudru ale spokojnie ja zawsze przed pracą z godzinkę dwie sobie nakładam i poźniej za nim wyjde jest ładnie dam Ci przykład dlaczego pytam bo kupując w daglasie nie spotkałam się aby był wodnisty jest wręcz bardzo gęsty i nie robie takiej maski a znowu kupując w hebe i rosmanie spotkałam się właśnie z bardzo wodnistym podkładem :) a mogę zapytać ile kosztował ? :)


Z tego co ja wiem to tego podkladu w rossmanie nie ma... oczywiscie :) kosztowal 37zl.

revlon

25 lut 2014 - 01:38:44

Cytat
aniilorak
Cytat
Gwiazda92
Ja też tak raz sobie kupiłam i mi też wyglądał jak bym miała tone pudru ale spokojnie ja zawsze przed pracą z godzinkę dwie sobie nakładam i poźniej za nim wyjde jest ładnie dam Ci przykład dlaczego pytam bo kupując w daglasie nie spotkałam się aby był wodnisty jest wręcz bardzo gęsty i nie robie takiej maski a znowu kupując w hebe i rosmanie spotkałam się właśnie z bardzo wodnistym podkładem :) a mogę zapytać ile kosztował ? :)


Z tego co ja wiem to tego podkladu w rossmanie nie ma... oczywiscie :) kosztowal 37zl.

Jak nie ma jak jest? Nie wiem skąd jesteś ale w Lublinie w przynajmniej 2 rossmanach gdzie jest większy asortyment mają półki z produktami Revlon

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 1/5

revlon

27 lut 2014 - 11:24:37

Cytat
deliciousxx
Cytat
aniilorak
Cytat
Gwiazda92
Ja też tak raz sobie kupiłam i mi też wyglądał jak bym miała tone pudru ale spokojnie ja zawsze przed pracą z godzinkę dwie sobie nakładam i poźniej za nim wyjde jest ładnie dam Ci przykład dlaczego pytam bo kupując w daglasie nie spotkałam się aby był wodnisty jest wręcz bardzo gęsty i nie robie takiej maski a znowu kupując w hebe i rosmanie spotkałam się właśnie z bardzo wodnistym podkładem :) a mogę zapytać ile kosztował ? :)


Z tego co ja wiem to tego podkladu w rossmanie nie ma... oczywiscie :) kosztowal 37zl.

Jak nie ma jak jest? Nie wiem skąd jesteś ale w Lublinie w przynajmniej 2 rossmanach gdzie jest większy asortyment mają półki z produktami Revlon
.


Np. W Poznaniu do których ja chodze nie ma :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wykonujecie makijaż na codzień i niedziele :)