Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

suknia ślubna pomocy

15 lut 2014 - 20:50:07

witam szukam wyjatkowej sukni slubnej znalazłam w internecie takie oto zdjecia które wprost mnie urzekły ... marzy mi sie bardzo skromna a zarazem elegancka suknia z odkrytymi plecami mam włosy do pasa chce je miec rozpuszczone bez zadnych upiec tak ze plecy nie beda nagie ... mozecie podac jakies linki sklepow aukcji czy adresy sklepow gdzie moge znalezc takie cuda lub cokolkwiek w tym stylu badz nawet przykladowe foty ktore beda inspiracja jesli nie znajde gotowej i bede musiala uszyc z gory dziekuje za pomoc...



suknia ślubna pomocy

15 lut 2014 - 20:57:13

z gołymi plecami do tyłka pójdziesz do ślubu> moim zdaniem tylko zdjęcia ładnie wyglądają a w rzeczywistosci może być różnie

suknia ślubna pomocy

15 lut 2014 - 21:00:16

szukam dokładniej takiej samej sukni, w takim samym stylu, inbal dror jest moim ulubionym projektantem ale nigdy nie będzie mnie stać na jego suknię... i chociaż ślub mam już za pół roku to nadal nie mam sukienki, nie byłam ich nawet mierzyć, przeglądałam tylko internet. na żadną podobną nie trafiłam, inne mi się nie podobają. jedynym wyjściem będzie chyba uszyć u krawcowej, ale nie wierzę, że uda się zrobić podobną :/

suknia ślubna pomocy

15 lut 2014 - 21:03:04

wszystkie sukienki piękne. niestety nie pomogę ale zycze powodzenia w poszukiwaniach:)

suknia ślubna pomocy

15 lut 2014 - 21:03:42

Druga suknia śliczna ale jednak zastanowiła bym sie 5 razy czy wypada stanąć w niej przed księdzem :) buziaki :)

suknia ślubna pomocy

15 lut 2014 - 21:05:15

naprawdę piękne ;)

wiem gdzie u mnie w mieście można uszyć,
ale wystarczy że znajdziesz w swoim mieście salon sukni, gdzie się szyje właśnie na życzenie klienta i pokażesz te zdjęcia np. wydrukowane,
to krawcowa określi Ci co i jak i pomoże dobrać odpowiedzi krój dla Ciebie ;).

powodzenia jak już będziesz coś miała to pochwal się ;)

suknia ślubna pomocy

15 lut 2014 - 21:05:19

Suknie śliczne, nie wiem gdzie takie dostać.

suknia ślubna pomocy

15 lut 2014 - 21:08:03

Dla mnie zbyt prowokacyjne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-15 21:08 przez kamilak3434.

suknia ślubna pomocy

17 maj 2015 - 19:06:16

Piękne

suknia ślubna pomocy

17 maj 2015 - 19:20:24

Polecam zapoznać się z ofertą strony Berta Bridal, same piękne suknie w tym stylu :) Dostępne w Polsce w Warszawie i Krakowie, są niesamowite :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład Revlon Colorstay